kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 28 Ağustos 2008, Perşembe
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

F.Bahçe'den taraftara teşükker

Yeni Haber
Fenerbahçe Kulübü, Sırbistan'ın FK Partizan takımıyla dün Kadıköy'de yapılan Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu rövanşında taraftarlarının üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirdiğini belirterek, sarı-lacivertli taraftarlara teşekkür etti.

Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, MTK Budapeste ile İstanbul'da yapılan maçta yaşanan sıkıntılardan sonra kulübe ulaşan sıkıntıların ardından dünkü maçta taraftarlarının emniyet güçleri ve özel güvenlik elemanları tarafından alınan önlemler sayesinde taraftarların huzur ve coşku içinde takımlarına destek vererek, tek yürek olduğu belirtildi.

Açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

''Özellikle maraton üst tribünde geçen maçta yaşanan sıkıntılar ile ilgili kulübümüze ulaşan şikayetlerin ardından stadımızda gerek emniyet güçleri gerekse özel güvenlik personeli tarafından alınan önlemler ve taraftarlarımızın da emniyet güçlerine yardımı sayesinde hep birlikte huzur ve coşku içerisinde takımımıza destek vererek tek yürek olduk. Yeni uygulanmaya başlanan ve tamamen taraftarlarımızın rahat ve coşku içerisinde maç izlemelerini sağlamak amacıyla alınan önlemlerde bazı ufak eksiklerimizin olduğunu da gördük. Kulübümüz, her türlü eksikliğin giderilmesi ve taraftarlarımızın stadımıza girdikleri ilk andan en son dakikaya kadar huzur ve güven içerisinde karşılaşmayı izleyebilmeleri, tüm dikkat ve enerjilerini takımımıza destek vermek üzerine yoğunlaştırabilmeleri için üzerine düşeni yapmaya devam edecektir.

Büyük Fenerbahçe taraftarı 12. adam olma görevini dün gece eksiksiz yerine getirmiş ve yine sadece ülkemize değil tüm dünya futbol kamuoyuna futbol seyircisi olmanın ve futbol coşkusunu layığıyla yaşamanın nasıl bir şey olduğunu gururla göstermiştir.

Takımımızın bundan sonra mücadele edeceği her alanda 12. adamın her zaman görev başında olacağını bilmek bizlere sonsuz bir güven ve güç aşılamaktadır. 12. adam her yıl olduğu gibi bu yılda takımının en önemli transferi, en önemli oyuncusu olduğunu kanıtlamıştır. Büyük Fenerbahçe taraftarına teşekkür ederiz.
Taraftarlarımız ayrıca sigara içme yasağı konusuna da büyük bir hassasiyet göstermişlerdir. Bu konuda da kendilerine teşekkür ederiz.''
21:00
Beşiktaş - Siroki Brijeg
UEFA Kupası 2. eleme turu rövanş maçı (Futbol Smart)
Haftanın Maçları
1. Hafta
 Galatasaray 4  
  Denizli 1  
 Hacettepe 1  
  Bursa 2  
 İ.B.B. Spor 0  
  Eskişehir 0  
 Sivas 0  
  Kayseri 0  
 Gaziantep 1  
  Fenerbahçe 0  
 Trabzon 2  
  Ankaraspor 0  
 Konya 3  
  Ankaragücü 2  
 G.Birliği 1  
  Kocaeli 1  
 Antalya 2  
  Beşiktaş 3  
Haftanın Maçları
2. Hafta
 Ankaragücü Trabzon Cuma 21:00  
 Ankaraspor Gaziantep Cumartesi 21:00  
 Fenerbahçe İ.B.B. Spor Cumartesi 21:00  
 Kocaeli Sivas Cumartesi 21:00  
 Eskişehir Hacettepe Pazar 21:00  
 Bursa G.Birliği Pazar 21:00  
 Denizli Antalya Pazar 21:00  
 Kayseri Galatasaray Pazar 21:00  
 Beşiktaş Konya Pazartesi 21:00