kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 14 Haziran 2008, Cumartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

Tek çekimde Ferrari alacak kredi kartı World ile geldi

Yapı Kredi'nin üst gelir grubuna hitap eden World Crystal Club kartı ile ortalama 300 ile 350 bin Euro'ya satılan Ferrari spor otomobile tek çekimde sahip olacak limit verilecek..
İLİŞKİLİ HABERLER
Tek çekimde Ferrari alacak kredi kartı World ile geldi
Bankaların üst segmentte yer alan özel bankacılık müşterileri için sundukları kredi kartlarına dün bir yenisi daha eklendi. Yapı Kredi ile Visa arasında yapılan işbirliği ile Visa'nın prestijli kredi kartı Visa Infinite, World Crystal Club artık Türkiye'de kullanılmaya başlandı. Üst gelir grubu, CEO'lar, üst düzey yöneticiler ve şirket sahiplerini hedefleyen kartın limiti 500 bin dolar ve üzerine çıkabiliyor. Türkiye'de ortalama bir Ferrari modelinin 300-350 bin Euro olduğu düşünülürse, World Crystal Club kartı ile istediğiniz spor otomobile sahip olabilirsiniz. Yeni kartın tanıtımı için Abdülmecid Efendi Köşkü'nde bir basın toplantısı düzenleyen Yapı Kredi Kredi Kartları ve Tüketici Kredileri Yönetimi Başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı Nazan Somer ve Visa Avrupa CEO'su Peter Ayliffe, hazırladıkları paket ile ayrıcalıklı hizmet almaya alışmış müşterilere World VIP Seyahat Programıyla da kaliteli bir servis vermeyi hedeflediklerini belirtti.

AYLIK GELİR 20 BİN LİRA OLMALI
Yeni kartın bir diğer ayrıcalığı ise sıradışı deneyimler yaşamak isteyen müşterilere Oscar ödül töreni, Wimbledon tenis turnuvası, Cannes film festivali ve dünyanın önde gelen organizasyonlarına katılma gibi avantajlar sağlamak. World Cristal Club'ın orta vadede 3 bin 500 kişi tarafından kullanılması bekleniyor. Nazan Somer, World Crystal Club üyesi olmak için öncelikli koşulun Yapı Kredi özel bankacılık hizmetlerinden yararlanan ve en az 250 bin dolarlık varlığa sahip olan müşteri kategorisinde yer almak olduğunu söyledi. World Crystal Club üyelerinin aylık minimum 20 bin lira gelire sahip olması gerekirken, ayrıca yeni üye olabilmek için World Crystal Club üyelerinden birinin tavsiyesi de yeterli olabiliyor.
Haberin fotoğrafları