kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 3 Ağustos 2008, Pazar
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

Türkiye'nin Oprah'ı Kadırgalı Seda

Yeni Haber
Ünlü yapımcı Pelin Akat, Amerikan'nın en çok izlenen televizyon programı 'Oprah Winfrey Show'un formatını satın alındı. Türkiye'nin Oprah'ı Seda Sayan olacak...

Dünyanın en çok izlenen televizyon şovlarından 'The Oprah Winfrey Show' Türkiye'ye geliyor! Ülkemize birçok yabancı ve özgün formatı kazandıran televizyoncu Pelin Akat, Amerikalı televizyoncu Oprah'ın şovunun formatını bir sezonluğuna satın aldı.

*SEDA SAYAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Türkiye'de bu şovu Seda Sayan yapacak. Mississippili fakir bir aileden çıkarak kısa sürede dünyanın en izlenen programını yapan ve kazandığı parayla 'dünyanın ilk kadın milyarderi', 'Amerika'nın en zengin siyahi vatandaşı' gibi ünvanlara sahip olan Winfrey, Türkiye'de de tanınan bir televizyoncu.

Bir yardım kuruluşu olan Oprah's Angel Network aracılığıyla kız çocuklarının eğitiminden kasırga mağdurlarına kadar farklı amaçlarla 51 milyon dolardan fazla para toplayan sunucunun bu özelliği bizim televizyoncuları daha çok cezbetti. Yıllardır Türk televizyonlarının en istikrarlı gündüz şovlarından birini yapan Seda Sayan Türkiye'nin Oprah'ı olmak için en uygun kişi olarak görüldü.

SEDA İŞSİZE İŞ, BEKARA EŞ BULACAK!

Geçmiş yıllarda 'Yetiş Bacım' adıyla televizyon için bir yardım programı yapan Seda Sayan, satın alınan formata uygun olarak işin şov kısmıyla birlikte Oprah gibi yardım faaliyetleri organize edecek.

Programda, muhtaç birinin mutluluğu için her türlü destek sağlanacak. İşsizse iş bulunacak, çocuğu varsa okuması sağlanacak, evi yoksa ev alınacak, evlenmek istiyorsa evlendirilecek, mutluluğu için yakınlarına da destek verilecek. Bunun için ünlülerin de katıldığı kampanyalar yürütülecek.

GÜNAYDIN