kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 17 Eylül 2007, Pazartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
Kanal 1
ABC

İftar sofrasına gelen beyaz gül

İlker GEZİCİ / MAGAZİN
Bir TV programının iftar yemeğine katılan Beyaz, ismi aşk dedikodularına karıştığı güzel şarkıcı Bengü'ye garsonla beyaz gül gönderdi..
Ünlü şovmen Beyaz ve güzel şarkıcı Bengü arasındaki aşk dedikoduları artıyor. Önceki akşam bir televizyon programının iftar yemeğinde buluşan Beyaz ile Bengü, birbirleriyle hayli yakından ilgilendi. Bakışlarını bir an olsun ünlü şovmenden ayırmayan güzel şarkıcı çok neşeli gözükürken, Beyaz ise sanki ilişkilerinin anlaşılmaması için yoğun çaba harcar gibiydi. Çok temkinli davranan Beyaz, bir süre sonra Bengü'nün omzuna eliyle dokunup "görüşürüz" diyerek hızla mekândan ayrıldı.

GÜL SEVİNDİRDİ
Gazetecilerin "Aşk var mı" sorusunu duymamazlıktan gelen Beyaz, yemekten ayrılırken garsonlardan birinin kulağına bir şeyler fısıldadı. Beyaz'ın ne söylediği, 15 dakika sonra anlaşıldı. Bir süre sonra iftar sofrasındaki Bengü'ye beyaz renkli alüminyum folyoyla hazırlanmış bir paketin içinde beyaz gül geldi. Bengü, beyaz gül ile ilgili bir açıklama yapmayarak sadece gülümsemekle yetindi. Bengü bir ay önce nişanlısından ayrılmış ve "Uzun bir süre hayatıma hiç kimse girmeyecek" demişti. "Aşk hayatımı her zaman gizli yaşarım" diyen şarkıcı, Beyaz ile ilgili sorulan sorulara hiç yanıt vermedi. Çapkınlıklarıyla ünlü Beyaz ise, Bengü'yü programına konuk etmiş ve yakından ilgilenmişti.
Haberin fotoğrafları