kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 24 Temmuz 2008, Perşembe
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Günaydın 
SİNAN AKYÜZ
Kadınlar&erkekler&ilişkiler

Erkekleri tanıma kılavuzu

Öptüğü ilk erkekle evlenen ya da öptüğü son erkekle hala evlenemeyen kadınların ortak söylemleri şu: "Erkekler mi? Anlayışsız hıyarın tekidirler!" Bu dünyada ne onlarla, ne de onlarsız nefes alabilen kadın her zaman erkeklerden yana 'dem!' vurdu! Hatta erkekler hakkında birbirlerine şu soruyu sordular: "Ay şekerim! Seninki de mi benimki gibi koca bir öküz?" Erkekten yana bir volkan gibi ateş püsküren kadın cevap verdi: "He kız! Benimki de üstümde tepişirken koca bir öküz gibi böğürüyor. Ben de sırt üstü uzandığım yerde adeta inek gibi geviş getirip, benim öküzün nasıl bir zevkten dolayı böyle böğürdüğünü anlamaya çalışıyorum! Hayatımda bir kez bile olsa onun gibi zevkten böğüremediğim için kahroluyorum!"

KÖR GÖZE PARMAK
İşte ben de bugünkü yazımda erkeklerden yana kahrolan kadının sessiz çığlığına kulak kabartıp, onlara erkekler hakkında birtakım tüyolar vereceğim. Ve onlara peşinen şu sözü söyleyeceğim: "Erkeğinizden size karşı anlayış beklemek için boş yere hiç zahmet etmeyin! Çünkü onların bu dünyada sizi anlayacak mecalleri kalmamış!" Gerçek şu ki, bir erkeğe aşık olan kadın ilişkinin ta başında "Kör gözüme parmak!" dediği için, erkekler karşısında kör talihini yenemiyor. Hal böyle olunca da kör gözüyle şu gerçekleri göremiyor:

* Doğa, kadını hor görür! Erkek kadını hoyratça kullanır!

* Kadın için çikolata orgazma benzer. Erkek için kadın kısrağa benzer.

* Aldatma konusunda kadın uyur ama erkek uyumaz! "Ben kesinlikle aldatmam!" diyen erkeğe kesinlikle inanmayın.

KAZANCINI BİLİN
* Erkekler evlenmeden önce çamur kadar saf birini arar. Evlendikten sonra da çamura batmış kadına göz koyar.

* Sakın ola ki çocuk yaptığınızda erkeğinizden elinizi ayağınızı çekmeyin. Çünkü o zaman başkasının elleri, ayakları erkeğinize uzanır.

* Erkeğinizin kazancını bilin! Çünkü bu hayatta erkekler bir tek harcadıkları paranın hesabını veremezler.

* Bir erkekle ilk randevunuzda yatmayın! Yatıp da o erkeği baştan kaybetmeyin!