kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 4 Temmuz 2008, Cuma
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

Engin'den çarpıcı açıklamalar

Yeni Haber
Futbolda yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta takım kaptanları İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman şoku yaşanıyor.

Sezon başı hazırlıkları kapsamında Avusturya'nın Leogang bölgesinde kamp yapan siyah-beyazlı takımda dün kavga eden takımın iki kaptanı İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman'ın süresiz kadro dışı bırakıldığı açıklandı.Konuyla ilgili basın mensuplarına açıklamada bulunan siyah-beyazlı takımın genel menajeri Sinan Engin, İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın kampta kavga ettiğini belirterek, ''Bahsi geçen iki oyuncuyu da süresiz kadro dışı bıraktık'' dedi.

Beşiktaş'ın resmi internet sitesinde yer alan habere göre Engin, Avusturya kampında dün akşam İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman arasında yaşanan olayların ardından bu sabahki çalışma öncesi basın mensuplarına yaptığı açıklamada, şu bilgileri verdi:

''İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman kampta kavga ettiler. Bu olayın ardından dün gece uçak bulamadığımız için her ikisini de bu sabah çok erken saatlerde kamptan gönderdik. Beşiktaş ilkeleri doğrultusunda bizim için her şeyden önemli olan iyi ve örnek insan olmaktır. Futbolculuk bu kriterlerden sonra gelir. Bahsi geçen her iki oyuncuyu da süresiz kadro dışı bıraktık ve kendilerine daha sonra belirleyeceğimiz çok ağır para cezaları vereceğiz. Bu, aldığımız idari bir karardır. İlerleyen günlerde gereken uygulamaları yapacağımızı söylemek isterim.''

Bu arada süresiz kadro dışı kalan iki kaptan, ayrı uçaklarla İstanbul'a gelmek üzere kamptan ayrıldı.