kapat
E-gazete
|
Hava Durumu
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
English
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
7 Eylül 2008, Pazar
Sabah
 
Haberler Spor Ekler Dosyalar Servisler Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Çocuk Kulübü Yazarlar Çizerler
Magazin Sağlık Televizyon Yazarlar Kültür Sanat
 
24 Saat
24 Saat
İlişkiyi yaşadığı dönemde sevgilisinden bir türlü vazgeçemediğini itiraf eden Simpson, "O dönemde müziğe ve şarkılarıma sığınıyordum" diye konuştu.

Ben de sevgilimden dayak yedim!

Giriş Saati : 05.09.2008 22:52
Güncelleme : 06.09.2008 19:06
Ünlü şarkıcı Jessica Simpson, pek çok kadın gibi, geçmişte bir sevgilisi tarafından şiddete maruz kaldığını açıkladı. Ünlü yıldız, In Touch dergisine "Çok zor günler geçirdim" itirafında bulundu..
Amerikalı ünlü şarkıcı Jessica Simpson, geçmişte bir sevgilisinin kendisine şiddet uyguladığını açıkladı. In Touch dergisine konuşan ünlü aktris, "Kim olduğunu söyleyemem ama beni dövmüştü" dedi.

Eski kocam değil
Bir süredir Amerikalı futbolcu Tony Romo ile mutlu bir beraberlik yaşayan Jessica Simpson, geçmişte eski bir sevgilisi tarafından günlerce çok kötü muamele gördüğünü söyledi. Seksi yıldız, "Çok zor günler geçirdim. Fiziksel ve sözlü olarak şiddete maruz kaldım. Olayları unutmak istiyorum. Üzerinden uzun zaman geçti" diye konuştu. Bahsettiği kişinin 2005 yılında boşandığı Nick Lachey olmadığını ısrarla vurgulayan Simpson, "Nick çok kibar bir erkek. Asla beni incitecek bir şey yapmadı" dedi. Yeni albümü, 'Come on Over'daki 'Remember That' adlı şarkısında yaşadığı kötü anıları anlatan Simpson, hislerini şu sözlerle dile döktü: Seni nasıl incittiği önemli değil/ Elleriyle ya da sözleriyle sen kesinlikle bunları hak etmiyorsun / Hiçbir şey bunlara değmez... Albüm 9 Eylül'de ABD'de piyasaya çıkacak.