kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 12 Temmuz 2008, Cumartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

Her kulvarda açık ara önde gideriz

Yeni Haber
Fenerbahçe ve milli takımın kalecisi Volkan Demirel, " Eğer takım böyle çalışıyorsa her kulvarda açık ara önde gideriz." dedi.

Avusturya'da yeni sezon hazırlıklarını sürdüren sarı-lacivertli takıma milli maçlar nedeniyle dün katılan Volkan Demirel sabah antrenmanı sonrası kulübün resmi sitesine açıklamalarda bulundu.

Tatilden sonra çalışmalara başladıkları için heyecanlı olduğunu söyleyen Volkan Demirel, "Tatilden sonraki ilk gün antrenmanı olarak inanılmaz ağırlıkta bir çalışma yaptık. Su içmek için verilen 30 saniyelik sürede bile hareketli olmamız istendi. Eğer biz yokken takım böyle çalışamalarını sürdürdüyse bu sezon her kulvada Fenerbahçe olarak açık ara önde gideriz." diye konuştu.

Teknik kadronun yaptığı antrenman programının tempoyu artan ve azaltan bir yol izlediğini de söyleyen Volkan Demirel, "İlk antrenmana çıktığımızda düz koşu yapmaya başlamıştık. Ben açıkça bugün yapılacak çalışmanın böyle tamamlanacağını zannediyordum. Ardından topla yapılan ve aralara serpiştirilen esneme hareketleri ve minyatür kale maç ile antrenmanın bittiğini zannettim. Daha sonra kısa bir esneme çalışmasıyla tekrar yoğun bir program başladı ve 1 saat 10 dakika süreyle 3 kişi çalıştık. Eğer her antrenmanda böyle çalışırsak gerçekten Fenerbahçeyi bu sezon kolay kolay kimse yakalayamaz." şeklinde konuştu.