kapat
07.02.2002
 SON DAKİKA
 EDİTÖR
 YAZARLAR
 HABER İNDEKS
banner
 EKONOMİ
 FİNANS
 MARKET
banner
 TÜRKİYE
 DÜNYA
 POLİTİKA
 SPOR
 GALOP
 MAGAZİN
 SAĞLIK
 KAMPUS
 HYDEPARK
 İNANÇ
 ANKETLER
 ŞAMDAN
 DİYET
 TATLILAR
 CİNSELLİK
 PAZAR SABAH
 KİTAP
 SİNEMA
 SANAT
 RENKLER
 GURME
 TARİH
 SUNNY
 HİGH-TECH
 YAT&TEKNE
 NET YORUM
 NET GÜNDEM
 MELODİ
 ASTROLOJİ
 SARI SAYFA
 METEO
 TRAFİK
 ŞANS&OYUN
 ACİL TEL
 KÜNYE
 WEB REKLAM
 ARŞİV
 

Tayvanlı kadın vekil Playboy'a poz verdi

Bayan Yu '60 yaşıma gelip milletvekilliğini bıraktığımda çıplak poz bile veririm' diyor.
Tayvanlı kadın miletvekili Yu Yueh-hsia, Çince yayınlanan Playboy dergisine verdiği olay pozlar yayınlandı. Hsia'nın görüntüleri hayli kapalıydı. Yine de fotoğraflar parlamentoda ve Hsia'nın partisinde tartışma yarattı. Derginin Şubat sayısında 10 sayfalık röportajı bulunan Tayvanlı vekil, bu pozları 19 yaşındaki kızının ısrarı üzerine çektirdiğininin altını çiziyor.

'TENİMİZ YUMUŞACIK'
Bu pozlar için dahi Playboy'un 2 yıldır peşinde olduğunu söyleyen 41 yaşındaki milletvekili, "60 yaşında siyaseti bıraktığı ve meslektaşlarının ne diyeceği endişesini taşımayacağı zaman çıplak poz verebileceğini" de belirtti.

1.53'lük boyu ve 55 kilosuyla klasik Playboy kızlarının ölçüleriyle uyuşmayan Bayan Yu, Tayvanlı kadınların kendilerine özgü güzelikleri olduğunu belirterek, "Biz Doğulular uzun olmayabiliriz, ancak yumuşak tenimiz var. Çillerimiz de yok" diye konuştu.

Evde vakit geçirirken TV'de kukla gösterisini ve ardından başlayan Japon porno filmlerini izlemekten zevk aldığını söyleyen Yu, hükümette görev alırsa talebinin savunma bakanlığı olacağını söylüyor. Bunun sebebini ise şöyle anlatıyor: "Askerler bana benziyor. Dürüst ve açık sözlüler!"<< Geri dön Yazıcıya yolla Favorilere Ekle Ana Sayfa Yap

Copyright © 2002, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır