kapat

28.09.1999
Anasayfa
Son Dakika
Haber İndeksi
Yazarlar
Günün İçinden
Politika
Ekonomi
Dünyadan
Spor
S u p e r o n l i n e
Magazin
inter merkez
Siber Haber
L E I T Z
Sofra
Bizim City
Sizinkiler
Para Durumu
Hava Durumu
Bayan Sabah
İstanbul
İşte İnsan
Astroloji
Reklam
Sarı Sayfalar
Arşiv
Hazırlayanlar
Sabah Künye
E-Posta

1 N U M A R A
Z D N e t  Türkiye
A T V
M i c r o s o f t
Win-Turkce US-Ascii
© Copyright 1999
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Şimdi proje zamanı
Sorunların neler olduğunu ve nerede olduğunu herkes biliyor, konuşuyor.. Sıra "nasıl" sorusuna çözüm için proje üretme" aşamasına geldi. "Projen kadar konuş" dönemine girmek üzereyiz. Ufaklı-büyüklü tüm sorunlar için yeni proje üretimi hızlandığında, ekonomi daha hızlı büyüyecek.
Hem çalış hem konuş
Artık işte başarı için yabancı dil şart. Dil bilmeyenin yeni pazar şansı yok. Ama bilmeyenler de artık çaresiz değil. Özellikle iş İngilizcesi konusunda eğitim veren birçok kuruluş var.
İşe kapılıp yaşamı unutmayın
Kendimizi iş hayatının akışına bırakmış gidiyoruz. Çoğumuz kendimizi yaşamın hızına öyle kaptırmışız ki, başımızı kaldırıp çevremizdekilere bile bakamıyoruz.
En zengin borsa sitesi
Yatırımcıların borsayı daha yakından izleyebilmesi için kurulan http://www.finansinvest.com, İMKB'deki tüm gelişmeleri ayağınıza getiriyor
Teknoloji yatırım artmalı
Krize rağmen büyüyen yazılım şirketi Sun'ın Genel Müdürü Mehmet İyimen, "Bilgi teknolojilerine aktarılan para çok düşük. Pazarı büyütmeliyiz" dedi
Good bye Jack
Son çeyrek asrın en büyük yöneticisi Jack Welch emekli oluyor. General Electric'in tepe yöneticisi, giderken bile büyük bir yönetim dersi verdi.Yerine yakınındakileri değil, İspanya'daki düşük dereceli bir müdürü veliaht seçti. Ve dedi ki: 25 yıl önce benim kartvizitim de onunki gibiydi. Başaracak!
Cep krallığını ilan etti
Cep telefonları teknoloji dünyasında en çok kabul gören cihaz oldu. İnsanlar bilgiye ulaşmada cep telefonunu en önemli iletişim cihazı olarak kabul ediyor
Kitapların dili
Yeni çıkan kitapların çoğaldığı bugünlerde, kitapçıların raflarını yeni ve farklı türde kitaplar süslemeye devam ediyor.
Ye, Eğlen, spor izle! POLAT CHAMPİONS
Bu hafta sizleri hem güzel yemeğe hem de spora doyabileceğiniz Polat Champions'a götürüyoruz.
Tekstil umut dağıtıyor
Geçtiğimiz haftanın en büyük üç insan kaynakları gazetesinde yayınlanan eleman ilanları tekstil sektörünün liderliğini perçinliyor.
Deli Doktoru
"Yıldızı parlayan meslekler" konusu özellikle insan kaynakları, yönetim ve ekonomi ile ilgili gazete ve dergi sayfalarında çok sık yer alan ve çok ilgi çeken bir konudur.
ULAŞ BIÇAKCI'NIN YAZISI

KISA.. KISA.. KISA..
* Acer ve Cisco'dan yeni işbirliği
* DKNY'nin Active koleksiyonu piyasada
* Regus İş Merkezi artık Türkiye'de
* Parliament'in dev sineması İzmir'de
* Kalite günleri bu kez Gaziantep'te
* Internette Türk Endüstri Fuarı
* Cisco'dan savunma teknolojileri
* British Airways yerde de tutulmuyor
* GYİAD'ın deprem konuğu Ali Koç'tu
* Lucent Telekom Fuarı'na katılıyor
* SGI'den hava durumu tahmini
* Compaq'tan yeni ürün atağı
* Bilişime yeni dergi: P-mail
* Mentor Graphics kârını artırdı
* Unilever'in deprem yardımı sürüyor
* Divan işletmesi Amerikan Hastanesi'nde
* Motorola üretime 2000 kişi alıyor
* İnsan Kaynakları RD web sitesinde
* PPE'den stres yönetimi ve NLP
* Motorola'ya yeni bölge başkanı
* Denizciler için Candino saati
* Perakendecilereyeni avantajlar

İNTERNET SEPETİ
* Vizyondaki filmlerin kritiği bu sitede
* Feminizm nostaljisi yapmak isteyenlere
* Wallstreet'i artık internette yaşayın

TRANSFERLER
* TÜGİAD'ın yeni başkanı: Yılmaz
* Atlas Yatırım'a taze kan
* Nokta Net'te hizmet müdürü
* Oracle'da yeni birim ve yeni isim
* Management Centre'a yeni ülke müdürü

SEMİNER TAKVİMİ

Copyright © 1999, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır