kapat
Anasayfa
|
E-gazete
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
|
English
|
Kırmızı Alarm
  
1 Mayıs 2009, Cuma
Sabah
 
Haberler Spor Günaydın Dosyalar Servisler Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Emlak Çocuk Yazarlar Çizerler
Günaydın Cuma Cumartesi Pazar Emlak Buzz
 
24 Saat
24 Saat

Outlet'ler arasında

30.04.2009
Uzun zamandır bir outlet merkezine gitmemiştim. Düzenlenen kampanyalar ve indirimler sürekli değiştiği için, "Artık vakti gelmiştir," dedim ve Kurtköy'e gittim..
Seri sonu alışverişine bir başladım, pir başladım. Bu hafta da kaç zamandır ihmal ettiğim Via/Port'ta son durum nedir diye bakmaya karar verdim. Vapurla önce Bostancı'ya geçtim. Oradan da saat başı kalkan servislerden birine bindim. 40 dakikada Via/Port'taydım. Bu olağanüstü büyük outlet merkezini sık sık ziyaret etmek gerekiyor. Çünkü markalar ve mağazalar kampanyalarını sık sık değiştiriyor. Hotiç'in mesela, yeni sezon ürünlerinde bile yüzde 30 ile 40 arası indirim var şu anda. Adidas'ta ise yüzde 70'e varan indirimler sürüyor. Şu çok moda olan eşofman altları buradaki mağazada 50 TL'ye satılıyor. Reebok'ta ise 39.90 TL'ye ayakkabı bulmak mümkün!

KAPALIÇARŞISI DA OLACAK
Levi's'ın 'üç al iki öde' kampanyasını değerlendirmezsem çatlarım! Colin's'de ise yüzde 50 indirim üzerine 'iki ürün alana üçüncüsü bedava' kampanyası var. Benetton'daki fiyatlar da çıldırtıcı. 5 TL'ye tişört bulmak mümkün. 14.95'e trikolar var. 49.95'e bir tane kar montu alıp, gelecek kış için saklamaya karar verdim. Neofly'da New Balance'lar 69.90'a satılıyor. Sonra ver elini Tekin Acar. Parfümlerde yüzde 50 ile 70 arası indirim yapmışlar. Buraya kadar gelmişken, Bedesten'e bakmadan geçmek olmaz. Mücevher mağazalarının ve kuyumcuların bulunduğu bu kısımda yeniliklere girişiliyormuş. Bedesten'in ortasındaki açık alan Kapalıçarşı benzeri bir yere dönüştürülecekmiş. Ben ise şimdilik fiyatları 299, 399 ve 599'a düşmüş olan tektaşlara bakmakla yetiniyorum. Bir erkek arkadaşım olsaydı mesela, ona Sarar'dan kıravat alabilirdim. Üç tanesi, 19.90 TL. Veya iki ceket 79, iki pantolon 89, iki jean ise 59 TL. Bisse'de de yüzde 50'ye varan indirim yapmışlar. Sonra ünlü markaları satan Retry mağazasına girdim. Şanslıydım, 330 TL'ye Juicy Couture elbise, 244 TL'ye Pierre Hardy, 360 TL'ye Manolo Blahnik, 90 TL'ye Repetto ayakkabılar buldum. Ünlü markaların jean fiyatları da 70 TL'lerde seyrediyor.