Anasayfa
|
E-gazete
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
|
English
|
Kırmızı Alarm
  
6 Mayıs 2009, Çarşamba
Sabah
 
Haberler Spor Günaydın Ekler Dosyalar Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Emlak Çocuk Yazarlar Çizerler
Kırmızı Alarm RSS Podcast Uçak Seferleri Mobil Sesli Haber Gazeteler
 
24 Saat
24 SaatArtık gündemden anında haberdar olmak ve güvenilir finans verilerine en hızlı şekilde ulaşmak çok kolay!

SABAH Kırmızı Alarmı bilgisayarınıza yükleyin, hayatınız kolaylaşsın!

Bir yandan işinizi yapın, bir yandan da SABAH Kırmızı Alarm sayesinde tüm son dakika haberlerini ve tüm piyasa verilerini takip edin.

Programın haber kısmı için gündem, siyaset, ekonomi, dünya, günün içinden ve spor kategorilerinden istediklerinizi seçin. Böylece Kırmızı Alarm, ilgilendiğiniz konulara ait haberleri takip etsin ve size uyarı göndersin.

Programın finans kısmı ise sizin için başta İMKB olmak üzere tüm dünya piyasalarıyla ilgili gelişmeleri izler. Pratik ve kolay kullanımlı bu program sayesinde hisse senetleriyle ilgili en sıcak verilere ulaşabilir, hisse arama yapabilirsiniz.

Özellikle yakından takip etmek istediğiniz hisseler için "Hisselerim" bölümünü kullanabilirsiniz. Döviz, parite, altın, tahvil, bono gibi tüm piyasa verilerine ve borsadaki şirketlerin mali tablolarına ulaşabilirsiniz

Programı yüklemek için tıklayın

SABAH Kırmızı Alarm servisiyle ilgili her türlü soru, eleştiri ve önerilerinizi gorus@sabah.com.tr adresine iletebilirsiniz."SABAH Kırmızı Alarm"; hem seçtiğiniz kategorilerdeki tüm yeni haberleri ve son dakika gelişmelerine, hem de tüm piyasa verilerine hızlı ve zahmetsiz bir şekilde erişmenizi sağlayan bir programdır.


SABAH Kırmızı Alarm'ı bilgisayarınıza yüklemek, kullanmak ve size özel ayarları yapmak çok kolaydır. Bilgisayarınızın sağ alt köşesindeki görev çubuğunda bulunan simgeye sağ tıklayarak program menüsüne ulaşabilirsiniz.


"SABAH Kırmızı Alarm" programının HABER ve FİNANS kısımlarıyla ilgili bilmek istediğiniz her şey ve merak ettiğiniz tüm soruların cevapları için sıkça sorulan sorulara göz atabilirsiniz.