Anasayfa
|
E-gazete
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
|
English
|
Kırmızı Alarm
  
6 Mayıs 2009, Çarşamba
Sabah
 
Haberler Spor Günaydın Ekler Dosyalar Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Emlak Çocuk Yazarlar Çizerler
Kırmızı Alarm RSS Podcast Uçak Seferleri Mobil Sesli Haber Gazeteler
 
24 Saat
24 Saat
SABAH Kırmızı Alarm
Kırmızı Alarm servisi, haber ve finans olmak üzere iki ana başlık altında hizmet sunar. Programın haber bölümü sayesinde seçtiğiniz kategorilere ait tüm yeni haberler ve son dakika gelişmelerini, sabah.com.tr'de yayınlanır yayınlanmaz bilgisayarınıza yükler ve işinizi bölmeden sizi sesli olarak uyarır. Üyelik gerektiren finans bölümü ise İMKB ve dünya piyasalarıyla ilgili her türlü gelişmeye kolayca ulaşmanızı sağlar.
SABAH Sesli Haber
Üyelik gerekmeyen ücretsiz bir servistir. Ana gazetedeki tüm haberleri, gün içinde siteye girilen tüm yeni haberleri ve sevdiğiniz bütün köşe yazarlarını tek bir düğmeye basarak dinleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey seçtiğiniz haber veya köşe yazısının ayrıntı sayfasındaki etkileşim kutusunda bulunan "haberi dinle" ikonunu tıklamak. Böylece ekranınızda yeni bir pencere açılır ve istediğiniz metni sesli olarak dinleyebilirsiniz.
SABAH RSS Servisi
SABAH'ın tüm içeriğinin otomatik olarak size ulaşmasını sağlayan bir haber akışı servisidir. Güncellenen her bilgiyi anında bilgisayarınıza indirebilecek, Türkiye ve dünyadaki tüm gelişmeler hakkında rahatlıkla anında bilgi sahibi olabileceksiniz. SABAH RSS Servisinden faydalanmak için bilgisayarınızda bir RSS okuyucu programına sahip olmalısınız ve haberler listesinden ilginizi çeken bölümleri RSS okuyucu programınıza kayıt etmelisiniz.
Egazete ve Ebüyüteç
Şık ve kullanışlı tasarımıyla Türkiye'de benzersiz bir ilk olan Egazete, gazete okumanın tadını internet ortamına taşır. Geleneksel gazete okuma alışkanlığıyla yeni web teknolojilerinin birleştiği bu servis sayesinde, dünyanın neresinde olursanız olun, SABAH'ı ve tüm eklerini rahatça görebilir, print ederek gazete gibi okuyabilir, arama yaparak gazete küpürlerini görebilirsiniz. Ebüyüteci açarak gazetenizi, eklerini ve Adana, İzmir, Antalya bölgelerine özel olarak hazırlanan ücretsiz eklerini büyüteç altında kolay bir şekilde izlersiniz.
SABAH Podcast Servisi
SABAH'ın tüm içeriğinin indirilebilen sesli dosyalar olarak size ulaşmasını sağlayan bir yayın dağıtım sistemidir. Bu servis sayesinde www.sabah.com.tr de güncellenen her bilgiyi ister bilgisayarınızda dinleyebilirsiniz, ister MP3 çalarınıza ya da iPod'unuza kaydedip yanınızda taşıyabilirsiniz. Türkiye ve dünyadaki tüm gelişmeler hakkında istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde bilgi sahibi olabilirsiniz.
SABAH Uçak Seferleri
Bu servis sayesinde Atatürk, Sabiha Gökçen ve Antalya Havaalanlarına ait iç ve dış hatların tüm uçuş bilgilerine anında ulaşabilirsiniz. 10 dakikada bir güncellenen gidiş/geliş, kalkış/varış yeri, havayolu şirketleri bilgisi havaalanı sitelerinden birebir alınmaktadır ve planlanan gecikme ve bekleme notları da dahil olabilecek en doğru bilgi sayfaya aktarılmaktadır. Havayolu Şirketleri çeşitli nedenlerden dolayı seyahat ve uçuş bilgilerini değiştirebilmektedir. Sabah.com.tr bu bilgilerin doğruluğuna dair herhangi bir garanti vermez.
SABAH Mobil
Mobil Dünyaya hoş geldiniz. Sabah.com.tr'den cep telefonlarınıza melodi, resim, video ve oyun indirebileceğiniz yepyeni ve eğlenceli bir bölüm daha... Hatırla Sevgili, Sıla, Aliye, Beyaz Gelincik gibi pek çok yerli ve özgün dizilerin, birçok filmin melodilerini, gerçek müziklerini, videolarını ya da duvar kağıtlarını cep telefonunuza yükleyebilir, birbirinden eğlenceli oyunları cep telefonunuza indirip, keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.
Wap Sabah
WAP bağlantısı bulunan tüm telefonlar için hazırlanmış olan wap.sabah.com.tr ile SABAH Gazetesi artık telefonunuzun bulunduğu her yerde sizinle... Basitleştirilmiş içeriği sayesinde, gündemi oluşturan haberler ve gelişmeler her zaman elinizin altında, size bir tık kadar yakın...
Cep Sabah
Bu servis PDA kullanıcıları ve internet tarayıcısı bulunan telefonlara sahip olanlar için mükemmel bir haber kaynağıdır. Türkiye ve dünyadaki tüm gelişmeler istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde PDA'nız aracılığıyla size ulaşır ve SABAH'ta yayınlanan ve gün içinde yaşanan tüm haberlerden anında bilgi sahibi olursunuz.