kapat
Anasayfa
|
E-gazete
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
|
English
|
Kırmızı Alarm
  
1 Mayıs 2009, Cuma
Sabah
 
Haberler Spor Günaydın Dosyalar Servisler Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Emlak Çocuk Yazarlar Çizerler
Günaydın Cuma Cumartesi Pazar Emlak Buzz
 
24 Saat
24 Saat

Mumlardan terliklere...

26.03.2009
Dışarıda yağmur çamur var ama büyük mağazalara bahar geldi bile. Bu haftaki adresim, dükkân dükkân gezip kendimi yormadan, farklı markaların yeni sezon koleksiyonlarını bulabileceğim bir yer..
Bu haftaki alışveriş durağım Boyner'in Capitol Alışveriş Merkezi'indeki mağazasıydı. Öncelikle uyarayım; Boyner'e son zamanlarda yolunuz düşmediyse büyük bir fırsatı kaçırıyorsunuz demektir. İçerisi tam bir makyaj, cilt ve vücut bakım cennetine dönmüş. Neredeyse her markada indirim ve hediye kampanyası var. Mesela 200 TL üzeri alışverişlerinize 50 TL'lik indirim çeki veriyorlar anında.

İŞ KIYAFETLERİ ATLANMAZ
Özellikle iş kıyafetleri arayanlar için Boyner, biçilmiş kaftan. Ramsey'in gömlekleri 119 TL ve bol model seçenekli. Network ve Cotton Bar'ın takım elbiselerinde de renk çeşidi çok. Bazı pantolonlarda yüzde 50 indirim var. Beymen Business koleksiyonunda ise 49 TL'ye gömlek, 119 TL'ye pantolon bulmak mümkün.
Erkek reyonunu takip ederken karşıma çöl botları çıktı. Bu botları son zamanlarda her yerde görmeye başladım. Gelecek kışa çok moda olacaklarını tahmin ediyorum.
Kebo marka modeller, Boyner'de 119 TL.
Şimdiden bir çift alıp yatırım yapmalı.

RUGAN BABETLERE DİKKAT
Kadın ayakkabılarında ise favorim Colores markalı babetler. Mor, lacivert, pembe, kırmızı, sarı ruganlar ile satenler, babet aşkımı yeniden hortlattı. Ve fiyatları da sadece 69 TL! Jack&Jones da çok beğendiğim bir marka. Boyner'de satıldığını görünce çok sevindim.
Jeanleri 119.95 TL.
Boyner Evde reyonu da gün geçtikçe genişliyor. Neredeyse her markanın küçük ev aletlerinde güzel kampanyalar var. Ve tabii ki T-box! Bir kere salopetleri çok güzel. Siyahı, laciverdi ve moru var (26.90 TL). Hem baharda hem yaz aylarında hem de deniz kenarında giyilebilir! Şiş ve yün paketi Ören Box'ların fiyatı 2.99'a düşmüş.
Minimania, Bolares, Elbisetek ve Hatuna Matata'ların modellerine âşık oldum.
Mesaj kaygılı tişörtleri de benden tam not aldı yine. Pantolopez, Leonardo di Capri, Elizabeth Taytor ve Don Kişort modelleri ise sadece ismi için bile alınır! Boyner'de spor markaları da dikkat çekiyor. Örneğin Puma'nın yeni Motorspor koleksiyonunun yarışseverler için sürprizleri var. Boyner İstanbul Mağazaları'ndan 31 Mart'a kadar Puma Motorspor koleksiyonu ürünlerinden 150 TL ve üzerinde alışveriş yapanlar, Hızlı ve Öfkeli 4 filminin ön gösterimi için çift kişilik bilet kazanıyor.
Haberin fotoğrafları