kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 20 Haziran 2008, Cuma
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

Eline kırbacı aldı

Yeni Haber
Faruk K. ve Hande Yener'den sonra Asuman Krause de modaya uydu ve eline kırbaç aldı. Her türlü kılığa giren ve her şeyi tüketen ünlü isimler şimdi de sado-mazo görüntülere merak sardı...

* ASUMAN KRAUSE'NİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Hande Yener ve Faruk K.'nın seks içerikli kliplerinden sonra manken Asuman Krause de yeni albümü 'Kukla'nın fotoğraf ve klip konseptini seks görüntüleri üzerine kurdu.

Eline kırbaç alan ve sado-mazo görüntüler veren Krause iddialı konuştu: "Çok iddialı bir fiziğim var. Bu boy ve fizikte dans edip şarkı söyleyen bir başkası yok. Tam 1.5 yıldır deli gibi dans çalışıp spor yaptım. Klibimi gören rakiplerim depresyona girecek. Artık herkes bir adım geri gitsin çünkü bir adım önde tek başıma kalma zamanı bana geldi."

SESİM SERTAB ERENER'LE YARIŞIR

İlk albümü 'Tenimizin Uyumu' ile mankenliği bırakıp müzik dünyasına geçen Asuman Krause kendini geliştirdiğini ve iki yıldır her gün altı saat vokal, şan ve solfej çalıştığını söyledi.

"En iyi solisti cebimden çıkaracak seviyeye geldim, çatır çatır canlı konser verebilirim, repertuvarımda 100'e yakın eser var" diyen Krause şöyle konuştu: "Türkiye'nin gerçek Beyonce'siyim. Sertab Erener ile yarışabilecek kadar iyi bir sese sahibim. Demet Akalın ve Seray Sever'in seslerini çok kötü buluyorum.

GÜNAYDIN