kapat
Anasayfa
|
E-gazete
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
|
English
|
Kırmızı Alarm
  
17 Şubat 2009, Salı
Sabah
 
Haberler Spor Ekler Dosyalar Servisler Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Emlak Çocuk Yazarlar Çizerler
Magazin Sağlık Televizyon Yazarlar Kültür Sanat
 
24 Saat
24 Saat
SEDA SAYAN BİR TAŞLA İKİ KUŞ VURDU... Gecenin sunuculuğunu üstlenen Armağan Çağlayan çifti sahnede oynattı. Ünlü çift misket havası da oynadı.

Yeni albümle düğün yaptı!

ÖZLEM AVCI
16.02.2009
Seda Sayan 'Aşkla' isimli yeni albüm tanıtımında düğününü de yaptı. Güzel sanatçı ve eşi Onur Şan, balkabağı şeklindeki düğün arabasıyla sahneye çıktı..
Ünlü sanatçı Seda Sayan, yeni albümü 'Aşkla'yı önceki gün Bostancı Gösteri Merkezi'nde düzenlenen bir tanıtımla görücüye çıkarttı. Sunuculuğunu Armağan Çağlayan'ın üstlendiği gecede, Sayan'ı eşi Onur Şan da yalnız bırakmadı.

ÇİFTİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Gelinlik gibi...
Tanıtım öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sayan, "Kıyafetlerimi Şehriban Hanım hazırladı. Ben gelinliği andırmasını istediğim için bu şekilde oldu. Ben halka söz vermiştim, evlenirsem birlikte kutlayacağız diye. Hem birinci yılımızı, hem düğünü, hem de yeni albüm tanıtımını birarada çıkarıyoruz. Bu albüm çok içime sindi, uzun yıllar sonra 'oh be' dediğim bir albüm oldu. 'Anlamazdım' parçasını da okudum" dedi. Onur Şan ise, "Birbirimizi çok seviyoruz. Bugün de nikah tazeliyoruz. Her hali bir başka güzel benim eşimin" diye konuştu.

Balkabağı içinde...
Sahneye düğün marşı eşliğinde balkabağı şeklindeki düğün arabasının içinde eşi Onur Şan'la birlikte çıkan Sayan, sevenleri tarafından dakikalarca alkışlandı. Güzel sanatçı, "Bu gece hem bizim düğünümüz hem de yeni albümümün tanıtımı. Çok eğleneceğiz" sözleriyle geceye başladı. Gelin çiçeği ile sahneye çıkan Sayan, sevenlerine bir sürpriz yaptı ve gelin çiçeğini seyircilere attı. Gecenin sunuculuğunu üstlenen Armağan Çağlayan da çifti dansa davet etti ve "Düğün dediğin danslı, oyun havalı olur" dedi. Misket havası ve düğün dansından sonra Onur Şan, kayınvalidesi Ayşe Hanım ve ailesiyle de biraraya geldi.

13 şarkı var
2.5 yıl sonra çıkardığı 'Aşkla' albümündeki 13 şarkının tamamını söyleyen Sayan, büyük alkış aldı. Önümüzdeki hafta müzikseverlerle buluşacak albümün aranjörlüğünü Suat Aydoğan yaptı. Albümde, Gökhan Özen, Onur Şan, Serdar Ortaç ve Selami Şahin gibi isimlerin şarkıları yer alıyor.
Haberin fotoğrafları