kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 28 Temmuz 2008, Pazartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Fahriye Evcen

Ailelerimizin etekleri zil çalıyor!

İLKER GEZİCİ - MAGAZİN
Fahriye Evcen'le birlikte olan Özcan Deniz, Evcen'in ailesinin ilişkilerine onay vermediği haberlerini yalanladı: Tam tersi, onun ailesinin de benim ailemin de etekleri zil çalıyor..
Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, önceki gün Kıbrıs Kaya Artemis Otel'de konser verdi. Geçtiğimiz aylarda uğradığı silahlı saldırı sonucu sağ ayağından yaralanan Deniz, nihayet ayağa kalkabildiği için çok mutlu olduğunu söyledi ve "Sizleri ayakta, sağlıklı karşılamak çok güzel. Gerçi karşınızda kırıtarak yürüyormuş gibi gözüküyorum ama bu da geçecek."

BİR NESLİ BEN BÜYÜTTÜM
20 yıldır sahnelerde olduğunu ve bir nesli büyüttüğünü söyleyen Deniz'e konser sonrası gazeteciler, "Sevgiliniz Fahriye Hanım da 22 yaşında. O da sizin şarkılarınızla mı büyüdü?" sorusunu yöneltti. Deniz, "Büyümüştür tabii, bütün şarkılarımı biliyor. Erkeğin yaşı olmaz. Erkek her yaşta erkektir" dedi. Fahriye Evcen'in ailesinin, ilişkilerine onay vermediği haberlerini yalanlayan başarılı sanatçı, "Öyle bir şey yok. Tersine, onun ailesinin de benim ailemin de etekleri zil çalıyor" diye konuştu.
Haberin fotoğrafları