kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 28 Temmuz 2008, Pazartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Başlangıçta görüntülerin gizlice çekildiğini söyleyen Meral Levent, sonra ifade değiştirip, sevgilisinin kendisinin onayıyla çekim yaptığını söyledi.

Sevişme videosuyla aile boyu şantaj

Ali EYCE İZMİR-SABAH
Alanya'da iş kadını Meral Levent, sevgilisi ile sevişme görüntülerini ele geçirip şantaj yaptıkları iddiasıyla ablası, eniştesi ve yeğenini dava etti..
Antalya'nın Alanya ilçesinde turizm işletmeciliği yapan İzmirli Meral Levent (33), sevgilisi G.G. ile sevişme görüntülerini ele geçiren ablası, eniştesi ve yeğeninin para almak için kendisine şantaj yaptıklarını ileri sürerek savcılığa şikâyette bulundu. Sevişme görüntülerinin olduğu CD'lerin İzmir'deki evlerinde bulunması üzerine de, abla G.Ö. ile enişte M.Ö. ve yeğeni S.M. hakkında 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Meral Levent, savcılığa yaptığı şikâyette İzmir'de oturan ablası emekli G.Ö. ve yine emekli olan eniştesi M.Ö. ile bankacı olan kız yeğeni S.M.'nin 3 yıl önce kendisine misafirliğe geldiklerini ve bu sırada eve gizli kamera yerleştirerek sevgilisi G.G. ile sevişme görüntülerini kaydettiklerini öne sürdü.

'45 BİN EURO İSTEDİLER'
Genç kadın, ablası ile eniştesinin kendisinden 45 bin Euro istediğini, ayrıca onlardan alacağı olan 18 bin Euro'yu silmesini, aksi halde görüntüleri internette yaymak ve şu anki sevgilisine seyrettirmekle tehdit ettiklerini öne sürdü. Soruşturma kapsamında abla G.Ö.'ye ait İzmir'deki evde polis arama yaptı. Aramada Meral Levent'e ait olduğu tespit edilen sevişme görüntülerinin kaydedildiği CD'ler bulundu. CD'lere el konulmasından sonra ifadeleri alınan abla G.Ö. ve enişte M.Ö. suçlamaları kabul etmedi. Ancak başka akrabalara da bu kopyaların posta yoluyla gönderildiği tespit edildi. Meral Levent'in sevişme görüntülerinin bulunduğu 3 kopya CD'ye savcılıkça el konuldu.