kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 15 Nisan 2008, Salı
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Turnuvada dereceye girenler ödüllerini Hülya Avşar ve kızı Zehra’nın elinden aldı. Turnuvaya ‘tek ve çift bayanlar’ kategorisinde katılan Avşar ise dereceye giremedi.

Eminim ileride heykelimi dikecekler

ÖZLEM AVCI - MAGAZİN
Kendi adını taşıyan tenis turnuvası geçtiğimiz gün sona eren ve "Ölüm bile para eder" diyen Hülya Avşar, ileride heykelinin dikileceğini söylüyor..
Amerikan Hastanesi sponsorluğunda, TED tarafından düzenlenen 'Amerikan Hastanesi& Hülya Avşar Veteran Tenis Turnuvası' önceki gün gerçekleştirilen ödül töreni ile sona erdi. Tören sonrasında Avşar gazetecilerle sohbet etti. Gazetecilerin, "15 gün boyunca söylediklerinizin hepsi gündem oldu. Zaten ölüm bile para eder demiştiniz" sözleri üzerine Hülya Avşar, "Bu bir gerçek, bunu kabul edeceksiniz. Şu anda değil ama ileride heykelimi de dikecekler, bundan eminim" dedi. Ünlü sanatçı, "Bülent Ersoy bile detone olur, ben olmam" cümlesinin ise yanlış anlaşıldığını belirterek "İşin içindeki ironiyi anlamak sizin için zor galiba. Bülent Ersoy bile detone oluyor demek, onun büyüklüğü demek..." Avşar Kızı diğer sanatçılara da gönderme yapmayı ihmal etmedi: "Bana 'cak cak' cevap vereceklerine biraz kendilerini yetiştirmeye baksınlar. Otursunlar oturdukları yerde.
Haberin fotoğrafları