kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
  |  Benim şehrim | 23 Nisan 2007, Pazartesi
Son Dakika
ARAYIN
atv
Kanal 1
ABC

Hava sıcaklıkları artacak

Yeni Haber
Hava sıcaklığı yarın batı kesimlerde, çarşamba günü tüm yurtta artacak.

Meteorolojik verilere göre, bugün (Pazartesi) yurdun kuzey, iç ve doğu kesimleri parçalı ve çok bulutlu, orta ve doğu Karadeniz, İç Anadolu'nun doğusu, Doğu Anadolu, ile Güneydoğu Anadolu'nun doğusu yağışlı, diğer yerler az bulutlu geçecek.

Yağışlar, yağmur ve sağanak, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak. Rüzgar, yurdun batı, güney ve iç kesimlerinde kuzey ve kuzeydoğudan kuvvetli ve kısa süreli fırtına şeklinde esecek.

Yurdun doğu kesimlerinde yarın (Salı) yağışlar devam edecek. Doğu Karadeniz ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun doğusu yağışlı geçecek. Yağışlar, yağmur ve sağanak, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacak.

Yurdun kuzey ve doğu kesimleri çarşamba günü parçalı çok bulutlu, Doğu Karadeniz'in doğusu, Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusu ile Van çevreleri yağışlı, diğer yerler az bulutlu geçecek. Yağışlar yağmur ve sağanak Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda karla karışık yağmur ve kar yağışlı, diğer yerler az bulutlu geçecek.
Hava sıcaklığı bugün batı bölgelerde 3-5, doğu kesimlerde 5-7 derece azalacak. Yarın batı kesimlerde, çarşamba günü ise tüm yurtta artacak.

5 büyük ilimizde hava durumu

Bugün Yarın
İstanbul 8/16 7/16
Ankara 6/15 3/14
İzmir 13/24 11/23
Adana 12/25 11/24
Antalya 16/25 16/25