Anasayfa
|
E-gazete
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
|
English
|
Kırmızı Alarm
  
6 Mayıs 2009, Çarşamba
Sabah
 
Haberler Spor Ekler Dosyalar Servisler Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Emlak Çocuk Yazarlar Çizerler
Magazin Sağlık Televizyon Yazarlar Kültür Sanat
 
24 Saat
24 Saat

Yeniden evlenmem derim ama bilemem

05.05.2009
Eşi Yorgo Seitaridis'ten ayrılma kararı alan Tuğçe Kazaz, biten evliliği ve yeni ilişkisi hakkında merak edilenleri anlattı: Evlilik benim istediğim bir şeydi. Ama yürümedi. Şu anda tekrar evlenmem gibi geliyor..
Uğruna Türkiye'yi terk ederek Yunanistan'a yerleştiği eşi Yorgo Seitaridis'ten boşanma kararı alan Tuğçe Kazaz, yeni sevgilisi Ramin Matin'le hayatına bembeyaz bir sayfa açtı.

SUSUYORUM!
Henüz 26 yaşında olmasına rağmen İzmir, Ayvalık, Antalya, New York ve Atina gibi pek çok şehirde yaşayan genç manken, hakkında merak edilen her şeyi Instyle dergisine anlattı. "Ben yaşadığım her şeyden çok memnunum. Keşke şunu da yapmasaydım demiyorum. İyi ki hepsini yapmışım" diyen Kazaz, bitmek üzere olan evliliği hakkında şöyle konuştu: "Evlilik benim senelerdir istediğim bir şeydi. Gelinlik, o seramoni... Ama olmadı, yürümedi işte. Ayrılmaya da bir anda karar verdim. Ben geçmişimde kalan insanı unutmak, ona düşmanlık beslemek gibi şeylere inanmıyorum. Ama daha yeni! Herkes yoluna devam etmeli..." Kazaz, Yunanistan'da yaşadığı üç buçuk yılın da kendisine çok şey kattığını belirterek, "Artık akıcı şekilde Yunanca konuşuyorum, pek çok dost edindim. Kimisiyle hâlâ görüşüyorum" diye konuştu. Bir süredir yeni sevgilisi Ramin'le magazin sütunlarını süsleyen ünlü manken, "Susma hakkımı kullanıyorum. Magazin haberlerini pek takip etmediğim için, kimin ne söylediğiyle ilgilenmiyorum açıkcası. Her zaman internette gözüme takılan haberler canımı sıkıyor. Hemen kapatıyorum" diye konuştu. Kazaz, "Yeniden evlenir misiniz?" sorusuna ise şöyle cevap verdi: "Şu anda evlenmem gibi geliyor ama zaman ne gösterir bilemem. Çok gerek var mı bilmiyorum ama herkes hayatında bir kez evlenmeli."