kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 25 Temmuz 2008, Cuma
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Didem Uzel Gülben Ergen Bengü Mehmet Aslan

Sarışının adı var esmerin tadı' dedi, Bengü'yü seçti

MAGAZİN SERVİSİ
İLİŞKİLİ HABERLER
Sarışının adı var esmerin tadı' dedi, Bengü'yü seçti
atv'de yayınlanan 'Gülben Ergen'le Sürpriz' programı, önceki gece Tan, Mehmet Aslan, Didem Uzel ve Bengü'yü ağırladı. Gülben Ergen, "Genç kızların yeni sevgilisi" diye tanıttığı Tan'ın ardından stüdyoya "Kral'ın oğlu geliyor" diyerek Mehmet Aslan'ı davet etti.

Oyun kartında kız isteme çıktı
Birbirinden eğlenceli diyalogların yaşandığı programın en can alıcı bölümü ise; Mehmet Aslan'ın seksi popçu Bengü'yü 'isteyip', yüzük takması oldu. Oyun kartlarının olduğu bölümde Mehmet Aslan'a 'Kız isteme provası yapınız' kartı çıktı. Gülben Ergen'in "Hangi kızı isteyeceksin?" sorusuna yakışıklı oyuncu "Sarışının adı esmerin tadı, Bengü'yü isteyelim" yanıtını verdi.

Gülben kaynana rolü oynadı
Stüdyoya hemen mizansen yaratıldı ve Didem Uzel, Bengü' nün ablası, Tan da babası oldu. Gülben Ergen'in Mehmet Aslan'ın annesi rolüne büründüğü 'kız isteme' olayında; Mehmet Aslan, Bengü'ye "Allah'ın emri ile seni alıyorum" diyerek yüzük taktı. Yakışıklı oyuncunun "Ben gelini alıp gideyim siz işinize bakın" sözleri ise herkesi kahkahaya boğdu.

Annemin arkadaşları istedi
Mehmet Aslan, programda kendisine gelen mektupları anlatırken, ilginç bir olayı da gün ışığına çıkardı. Aslan, "Annemin arkadaşları bir gün misafirliğe gelmişti. Gelmişken beni de istediler! Çok tanınmış bir ailenin kızı ile benim için 'Hadi bu gençleri baş göz edelim' dediler" sözleriyle şaşkınlık yarattı.