kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 18 Ocak 2008, Cuma
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

1 Avro'ya uçuş imkanı

Yeni Haber
Türk Hava Yolları (THY), 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle düzenlediği promosyonla, yurt dışı hatlarda ikinci kişiyi 1 Avro'ya uçuracak.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, THY yolcularının eş, dost ve arkadaşlarıyla birlikte de yararlanabileceği vergiler hariç özel promosyon fiyatları, 12, 13 ve 14 Şubat tarihlerinde seyahate başlamak ve en az 2, en çok 8 gün kalmak koşuluyla geçerli olacak.

Buna göre, İstanbul çıkışlı Avrupa, Türk Cumhuriyetleri, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Güney Afrika (Johannesburg-Capetown hariç) varışlı olmak üzere vergiler dışında ekonomi sınıfta uçmak isteyen bir kişi gidiş-dönüş 199 Avro'ya seyahat ederken, beraber yolculuk yapacağı ikinci kişi biletini sadece 1 Avro'ya alabilecek. Ayrıca, bu hatlarda business sınıfta seyahat etmek isteyen yolcular da 499 Avro' ya, beraberindeki kişi de 1 Avro' ya uçabilecek.

Amerika, Uzak Doğu ve Johannesburg-Capetown noktaları varışlı hatlarda ekonomi sınıfta gidiş-dönüş için promosyonlu fiyat 399 Avro olacak. Yolcunun birlikte seyahat edeceği ikinci kişi de yine 1 Avro'ya uçabilecek. Bu hatlarda business sınıfta seyahat etmek isteyen yolcular için de gidiş-dönüş bilet ücreti 699 Avro olarak belirlendi.

Bu arada, İstanbul çıkışlı uygulanacak fiyatlara Türkiye'nin diğer noktalarından ve KKTC Ercan Havalimanı'ndan seyahat edecek yolcular da 40 Avro ilave ücret ödeyerek bu promosyondan yararlanabilecek.

(AA)