kapat
   
SABAH Gazetesi
 
    Yazarlar
    Günün İçinden
    Ekonomi
    Gündem
    Siyaset
    Dünya
    Spor
    Hava Durumu
    Sarı Sayfalar
    Ana Sayfa
    Dosyalar
    Arşiv
    Etkinlikler
    Günaydın
  » Televizyon
    Astroloji
    Magazin
    Sağlık
    Cuma
    Cumartesi
    Aktüel Pazar
    Otomobil
    Sinema
    Çizerler
Bizimcity
Sizinkiler
emedya.sabah.com.tr
Google
Google Arama
 
 

07:00Süper Fare
08:30Pingu
09:25Pocahontas
10:35Tatil Keyfi
10:45Magazin "Harika Pazar"
13:00Gün Ortası
13:35Deko Dizayn
14:40Airport
15:45Pingu
16:10Sinema "Harika Çocuk 3"
18:00Akşam Yıldızı
19:30atv Ana Haber
20:15Spor
20:30Yerli Dizi "Sevinçli Haller"
22:20Sinema "Kalp Atışı"
00:20Sinema "Şehirde Yangın"
02:00Geceyarısı Haberleri
02:10Homedrom

 
  13:35 Deko Dizayn
VAHE Kılıçarslan'ın sunduğu, atv'nin ilgiyle izlenen dekorasyon programı "Deko Dizayn" her hafta pazar ekranına renk katmaya devam ediyor. Deko Dizayn ekibi bu hafta Arpi Mobilya'nın katkılarıyla İstanbul'da talihli bir izleyicinin evinde genç odası yapıyor. Evdeki çalışmalar sırasında Vahe Kılıçarslan, oyuncu ve sunucu Sinem Kobal'la birlikte boya yaptı. Evin eşyalarının seçiminde ise Vahe'ye Seçkin Piriler ve Kazakistan güzeli Maya eşlik etti. Programın bugünkü sohbet konuğu ise ünlü sanatçı Sinan Özen... Çekimlere uduyla gelen Özen ile Kılıçarslan'ın sıcak sohbetini kaçırmayın.
 
  20:30 Yerli Dizi "Sevinçli Haller"
Üç çocuklu bir ev kadını olan Evinç'in 'kabuğunu kırma' çabaları ekseninde yaşadığı komik olayları anlatan "Sevinçli Haller" ilk bölümüyle atv'de
Ünlü sanatçı Demet Akbağ'ın başrol oynayan "Sevinçli Haller" bu akşam ilk bölümüyle ekranda. Pazar akşamlarının neşesi olacak dizide Akbağ'ın dışında Kerem Atabeyoğlu, Tolga Çevik ve Salih Kalyon da oynuyor. Sevinçli Haller, bir kadın, üç çocuğu, iyi niyetli ancak kadın ruhundan anlamayan kocası; aklı bir karış havada, şaşkın kayınbiraderi; aklı arada bir uçup giden bunak kayınpederi çevresinde geçiyor.

SEVİNÇ GİBİ AMA...
Kadının adı Evinç'tir. Sevinç gibi yani. O da öyle söyler hep. Ama ne yazık ki 'kafa kağıdı'nda adının S'si unutulmuştur. Adı dosdoğru Sevinç yazılsaydı eğer, kaderinin başka türlü olacağına inanır. Evinç, birçok ev kadınını temsil eder. Nitekim kendisini şöyle tanımlar: Yemek yaparım, çocuk yaparım. Birçok ev kadının gibi kendisini ekonomik ve sosyal anlamda ifade edememiş Evinç, dizinin daha ilk bölümünde bir çıkış yolu bulur; birçok ev kadınını ilgilendirecek bir şeyi başarır: Evdeyken para kazanabilmeyi. Evinç, market sahibi Hasan Nami ile 16 senedir evlidir. 14, 8 ve 1 yaşında üç çocuğu vardır. Hasan Nami'nin erkek kardeşi Necmi, marketin güvenlik şefidir. Babası Selim ise emekli kaptandır. Baba-oğul karşı dairede otururlar ama sadece uyumak için evlerine giderler. Onlara bakmak da Evinç'in işidir.

HAYAT DEĞİŞTİREN KOMŞU
Evinç'in hayatı, apartmana yeni taşınan Leyla adındaki kadınla değişir. Leyla, kariyer yapmış kadınlardan biridir. Evinç'in sahip olmadığı bir şeye sahiptir: Ekonomik bağımsızlığa. Leyla, Evinç'e önce tencere yemeği yapma fikri verir. Evinç, hayatta en iyi bildiği şeyi yaparak; para kazanabileceğini farkeder. Evinç, bununla da kalmayacak, televizyonda bir de yemek programı yapacaktır.
 
  22:20 Sinema "Kalp Atışı"
Ameliyatta ölen oğlunun intikamını almak için doktorun hastalarını öldüren bir katilin tüyler ürperten öyküsü... 'Kalp Atışı' bu gece atv'de
atv'nin "Sinema Kulübü Kuşağı"nda bu akşam Penelone Ann Miller ve Judge Reinhold'un başrollerini üstlendikleri bir gerilim-macera filmi var: "Kalp Atışı"... Filmin konusu kısaca şöyle: Seattle'- ın sabah trafiğinde ilk bomba patladığında Seattle Polis Merkezi'nden Tom Royko olayı araştırmaya başlar. Araştırmalar onu St. Jude Hastane'sine götürür. Kardiolog Dr. Gillian Hayes'in hastaları ölüm tehditleri almaktadır.

TEKNOLOJİK CANİ
Doktor Hayes ve Tom Royko bombaları hastanın çok yakınında patlatan üstün teknoloji meraklısı bu katili bulmak için harekete geçerler. Fakat bunun için fazla zamanları yoktur. Dr. Hayes'in birçok hastası bu şekilde öldürülmektedir. Katil kısa bir süre sonra Dr. Hayes'le bağlantıya geçer. Dr. Hayes'in yaptığı bir kalp ameliyatında bir genç ölmüştür. Bu gencin babası Zachary Franklin, Dr. Hayes'den intikam almak için onun hastalarını öldürmeye başlamıştır. Zachary Franklin, doktordan acilen bir basın açıklaması yaparak, oğlunu kendisinin öldürdüğünü söylemesini istemektedir. Aksi takdirde öldürmeyi planladığı 9 hasta daha vardır. Üstelik Doktor Hayes'in anne ve babası da bu listenin içindedir...
ATİLLA DORSAY
HIZLI MUHABİR (mtv 19.00)
Komedi klasiği(Nothing...
YÜKSEL AYTUĞ
Eğer televizyona çıkacaksanız...
Ekranlara sık sık...
 
Deko Dizayn
atv / 13:35
Hızlı Muhabir
MTV / 19:00
Perspektif: Türkler'in Kırık Sazı 'Tanbur'
CNN TÜRK / 20:05
Melek Değiliz
TRT 1 / 20:25
Sevinçli Haller
atv / 20:30
Yüzüklerin Efendisi-Yüzük Kardeşliği
Kanal D / 20:30
Kalp Atışı
atv / 22:20
 
    Günün İçinden | Yazarlar | Ekonomi | Gündem | Siyaset | Dünya | Televizyon | Hava Durumu
Spor | Günaydın | Kapak Güzeli | Astroloji | Magazin | Sağlık | Bizim City | Çizerler
Cumartesi | Aktüel Pazar | Sarı Sayfalar | Otomobil | Dosyalar
   
    Copyright © 2003, 2004 - Tüm hakları saklıdır.
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.