kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 13 Mayıs 2008, Salı
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Sibel Turnagöl, bacak frikiğinin fotoğrafları çekilirken hiç rahatsız olmadı.

'Turnagöl şıklığı' defileyi gölgeledi!

MUSTAFA DERYAHAN - MAGAZİN
Kimsesiz Çocuklar yararına yapılan takı defilesinde, ünlü mankenlerin kıyafetlerini hazırlayan Sibel Turnagöl yılın pozunu verdi. Turnagöl, 300 parçalık takı koleksiyonunu ve mankenleri bile gölgede bıraktı..
Yapımcı ve yönetmen Nur Onur'un, kimsesiz çocuklara destek olmak amacıyla hayata geçirdiği ve TBMM Başkanı Köksal Toptan'ın da desteklediği 'Mutluluk Bahçelerine Küçük Adımlar/Lale Devri' adlı proje için önceki akşam Ihlamur Kasrı'nda özel bir gece düzenlendi.

MANKENLER TANITTI
Gecede, ünlü takı tasarımcısı Muammer Ketenci'nin hazırladığı 300 parçalık özel koleksiyon; Şenay Akay, Tuğçe Güder, Tatiana, Arzu Pavlova ve Irmak Atuk gibi ünlü mankenler tarafından tanıtıldı. Mankenlerin kıyafetleri, uzun süredir modayla ilgilenen Sibel Turnagöl'ün imzasını taşıyordu. Defileyi en ön sıradan izleyen Turnagöl, verdiği frikikle adeta mankenleri ve takıları gölgede bıraktı. Sunuculuğunu Nur Onur'un üstlendiği gece, defilenin ardından Emre Altuğ, Zara ve Nil Burak gibi sanatçıların, projeye destek vermek amacıyla verdiği mini konserlerle devam etti. 'Mutluluk Bahçelerine Küçük Adımlar' adlı kitabın satışından elde edilen gelirin tamamı, İstanbul Sosyal Hizmetler Atılım Derneği'nin 'Kimsesiz Çocuklar Projesi'ne bağışlandı.
Haberin fotoğrafları