kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 12 Mayıs 2008, Pazartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Takımının şampiyonluğunu Yasemin Hadivent, GS bayrağıyla dolaşarak kutladı.

GS'nin kutlaması Formula partisini gölgede bıraktı

Öner ÖNGÜN
Sosyetik isimlerin katıldığı Formula 1 partisine en büyük darbeyi Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamaları vurdu. Formula partisine katılanların bile aklında GS şampiyonluğu, üstlerinde forma vardı..
Ünlüler Formula partisi için gün sayıyordu ki, önceki akşam Galatasaray şampiyonluğunu ilan etti. Herkes cadde ve sosyetik mekanlarda, GS'ın şampiyonluğunu doyasıya kutladı. Bu yüzden de Formula 1 partileri sönük geçti.

İLK PARTİ
Formula 1 için düzenlenen ilk parti 'Racing Fever Parti'siydi. Rahmi Koç Müzesi'nde gerçekleşen geceye Formula ekipleri ve Galatasaray'ın şampiyonluğunu kutlayan Derin Mermerci-Mehmet Germiyanlıgil, Ralf Tezman ve Nil Bentürk gibi sosyetik isimler katıldı. Nurettin Hasman ve sevgilisi Eda Taşpınar da GS forması ile geceye geldi. Conrad Otel'in sahibi Erol Aksoy'un oğlu Batu Aksoy da Hülya Koçyiğit'in torunu Neslişah Alkoçlar ile partiye katıldı.

İKİNCİ PARTİ
Reina'da düzenlenen 'Formula 1' partisine de ilgi beklenenden az oldu. Semiramis Pekkan, Aslı-Altuğ Başar gibi isimlerin de geldiği gecede Tarkan bir konser verdi. Ancak sanatçının parçalarını playback okuması herkesi hayal kırıklığına uğrattı. Gece GS'nin şampiyonluk kutlamaları ile devam etti.

COŞTULAR!
Öte yandan cumartesi gecesi İstanbul'un gözde eğlence mekanları Şamdan, Reina ve Mel's Galatasaray taraftarı ünlülerle dolup taştı. Etiler Şamdan'a Nihat Doğan, Arzu Yanardağ ve Yasemin Hadivent gibi ünlüler akın etti. Nispetiye Caddesi'ndeki kutlamalara katılan Ebru Şimşek'in eski kocası Gökhan Adlı'nın yanında ise Esra Balamir vardı. Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat ise eski başkanlar ve yöneticilerle birlikte şampiyonluğu Bebek'teki Mel's de kutladı.
Haberin fotoğrafları