kapat
ON
Gündem
Mobil
Online
Rehber
Yazarlar
Ana Sayfa
SABAH
 
 
En süper oyun aksesuarları
En süper oyun aksesuarları


Oyun sektöründeki her yenilik, donanım dünyasında da bir izdüşüm yaratıyor. En güzel aksesuarlar, en çok oynanan oyunlar için yaratılıyor. Online olarak da edinebileceğiniz bu süper aksesuarlardan bazılarını sizler için derledik.

iType2 Controller (PS2): Oyunu soğutmadan mesajlaşma
PLAYSTATION 2 için geliştirilmiş olan bu kontrol cihazıyla oyun oynarken diğer oyuncularla da kolayca sohbet edebiliyorsunuz. Bütünleşik bir mini klavyesi bulunan ürün bu özelliğiyle, çok kullanıcılı roleplaying oyunlarında vazgeçilmez bir aksesuar olabilir. Champions of Norrath, Realms of EverQuest ve Final Fantasy bu oyunlardan ilk aklımıza gelenler.
Üretici: www.nyko.com
Nereden alınır: www.gamestop.com
Bu siteden başka neler alınabilir: Her türlü oyun platformunda kullanılabilecek aksesuarlar alınabilir. Adından da anlaşılabileceği gibi bu sitede sadece oyunlarla ilintili ürünler satılıyor.

Air Flo EX - Havalı oyun konsolu
OYUN oynarken terleyen ellere son verecek olan bu aksesuarın X-Box, PS2 ve GameCube için üretilmiş versiyonları var. El tutma yerinin altına yerleştirilmiş küçük vantilatörlerle havalandırmalı haline gelen bu gamepad ile ellerinizi terletmeden stratejinizi çizebilirsiniz.
Üretici: www.nyko.com
Nereden alınır: www.bestbuy.com
Bu siteden başka neler alınabilir: XBox, Gamecube, PS1, PS2 ve PC için her tür oyun aksesuarları başta olmak üzere her türlü elektronik aygıt siteden edinilebilir.

Sıkı kavrayın
BU sıradan görünen joystickin en önemli özelliği düzgün çalışması için sabit bir düzlemin üzerinde durmaya ihtiyaç duymaması. Özellikle taşınabilir bilgisayarların yanında çok kullanışlı olabilecek olan Cyberstik2XP'ın yarısaydam rengine hassas iç ışıklandırması eşlik ediyor.
Nereden alınır,
başka neler alınır?
www.americancomputech.com Masaüstü, taşınabilir bilgisayarlar ve PDA gibi ürünler için aksesuarlar, diskler, işlemciler vb. alınabilir. www.c3dnow.com 3D görüntüleme teknolojileri konulu bir alışveriş sitesi, televizyon ve oyunların 3D görüntülemesiyle ilgili ürünler satılıyor. DVD, video izleme araçları, 3D görüntüleme araçları, aksesuarlar ürün yelpazesinde bulunanlar.

Ekranı yetmiyorsa, büyüterek bakın: Game Boy aksesuarları
GAME Boy'unuzu çok seviyor ancak ekranından ve ışıklarından şikayetçiyseniz bu iki ürüne göz atmanızı tavsiye ederiz. Biri büyüteç, diğeriyse ışıklandırma çözümü sunuyor. Game Boy ekranı üzerinde bir büyüteç işlevi gören Madcatz 52810 GB Advance SP Magnifier, Game Boy ve Game Boy Advance SP ile çalışıyor. Light & Stick Packaynı firma tarafından üretilen bu ürünse, büyüteç ve ışık sorununu bir çırpıda çözüyor. Özellikle geceleri Game Boy'undan ayrılamayanlar için ideal bir ürün. Ekranı yüzde 150 büyütüyor. Her iki ürünün de üreticisi olan Madcatz, Nintendo, Playstation ve XBox platfomları için aksesuarlar üretiyor. Firmanın web sitesinden online alışveriş yapılabiliyor. www.madcatz. com Bu ürünleri bulabileceğiniz bir diğer adres olan ElectronicsOutfitter sitesinde kişisel ve ev kullanım amaçlı ürünler satılıyor. http://www.electronicsoutfitter.com

Oynamayın, yaşayın: Hi-Res 900
I-VISOR optik sistemi tabanlı bu ürün, yüksek çözünürlüklü görüntüleme ve Intertrax 2'nin başın hareket yönünü algılama özellikleriyle donatılmış. El yakan bir fiyatı olan ürün (3.990 $), pek çok bilgisayar ve video giriş formatını destekleyerek, kullanıcıya yüksek kalitede (800x600 SVGA) görüntüleme veriyor.
Nereden alınır: www.m-media.com/store/gamers.htm
Başka ne alınabilir: Multimedya ürünleri satan bu online alışveriş sitesinde ağırlıklı olarak ev sineması ürünleri satılıyor.

CounterStrike için yaratılmış: Belkin Nostromo Mouse + Speed Pad
ÖZELLİKLE CounterStrike, Quake gibi hız gerektiren FPS oyunları için tasarlanmış olan bu kit, oyun pedi ve fareden oluşuyor. Ürünün öne çıkan özellikleri, klavyesindeki kısayol tuşlarının özelleştirilebilmesi ve titreşimli faresi. Kit, ayrı ayrı da satılan; klavye ve gamepad karışımı bir ürün olan Belkin Nostromo N50 Speed Pad ile Belkin Nostromo N30 Game Mouse'tan oluşuyor.
Üretici: www.belkin.com
Nereden alınır: www.dijitalcenter.com
Başka neler alınabilir: Abit, ADS Technology, Archos, Astranex, Belkin, Chieftec, Corsair, Hauppauge, Hercules, Mobile Action, Pinnacle, Sunbeam Tech, Teac, Thermaltake, Thrustmaster, Titanium, Vantec, Zalman gibi markaların Türkiye Distribütörü olan Dijital Center'ın web sitesinden her türlü bilgisayar parçasını alabilirsiniz.
 

TİMUR SIRT
Şirketlerin OBEZITE sorunu! -1-
Artık bir laptop veya monitör üretmenin spor...


İSMAİL HAKKI POLAT
Yeni Medya, Yeni Dünya
Başlığa bakıp malta eriği ya da ABD'den...


MURAT YANIKLAR
Loading...
Teknoloji ve oyun! Birbirinden bağımsız...


ERDEM GÜNAY
Apartman internet servis sağlayıcısı
Son yıllarda teknolojinin en çok konuşulan...


Ucuz eğlencenin sırrı
Bu dünyada isteyen istediği role bürünüyor. Kral olmak, dünyayı...
Google mesajı aldı!
Google'un yeni elektronik posta servisi internet kullanıcılarına...
2004 oyun canavarları için masraflı geçecek
En popüler oyunları daha iyi bir bilgisayarla birlikte oynamak...
Haftanın DVD'leri
THE MATRIX REVOLUTIONS İNDİRİMDE
NEO'NUN mutsuz...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gündem | Telekom | Online | Rehber | Yazarlar | Ana Sayfa
Copyright © 2004- Tüm hakları saklıdır.
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.