kapat
08.03.2002
 SON DAKİKA
 EDİTÖR
 YAZARLAR
 HABER İNDEKS
banner
 EKONOMİ
 FİNANS
 MARKET
banner
 TÜRKİYE
 DÜNYA
 POLİTİKA
 SPOR
 GALOP
 MAGAZİN
 SAĞLIK
 KAMPUS
 HYDEPARK
 İNANÇ
 ANKETLER
 ŞAMDAN
 DİYET
 TATLILAR
 CİNSELLİK
 PAZAR SABAH
 KİTAP
 SİNEMA
 SANAT
 RENKLER
 GURME
 TARİH
 SUNNY
 HİGH-TECH
 YAT&TEKNE
 NET YORUM
 NET GÜNDEM
 MELODİ
 ASTROLOJİ
 SARI SAYFA
 METEO
 TRAFİK
 ŞANS&OYUN
 ACİL TEL
 KÜNYE
 WEB REKLAM
 ARŞİV
 

KOÇ: (21 Mart-20 Nisan)
İş hayatınızdaki olumlu gelişmelerin maddi konularda da etkisini gösterebileceği görülüyor Bu gün her konuda oldukça kontrollü hareket etmeniz mümkün... Fakat sorunları tek başınıza çözmeye çalışmak organize çalışmalarınızda problemler yaratabilir.


BOĞA: (21 Nisan-20 Mayıs)
Bu gün Oğlaktaki Aydan olumlu etkileneceğiniz görülürken ticari girişimleriniz ve yurt dışı bağlantılarınız gündeme gelebilir. Eğitim konularında ilerleme kaydetmeniz mümkün. Maddi konularda pratik zekanızı kullanarak çok başarılı olabilirsiniz.


İKİZLER: (21 Mayıs-21 Haziran)
Sezgilerinizin güçlü olacağı ve iç benliğinizle bağlantı kurabileceğiniz bir gün. Gizli ihtiyaçlarınızı keşfedebilir ve kendinizle ilgili önemli çıkış noktaları bulabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde tanıyabileceğiniz yeni bir kimsenin ve olgun davranışlarından etkilenebilirsiniz.


YENGEÇ: (22 Haziran-22 Temmuz)
Karşıt burcunuzdaki Ayın durumu sizi ilişkileriniz konusnda duyarlı kılıyor. Çevrenizdeki insanların düşüncelerinden fazlasıyla etkilenebilir ve rahatsız olabilirsiniz Partnerinizin öğüt ve yardımlarından yararlanmanız mümkün.


ASLAN: (23 Temmuz-23 Ağustos)
Bu gün güçlü sorumluluk duygularınız rutin işlerinizi pratik yöntemlerle halletmenize yardımcı olabilir. Oğlaktaki Ayın burcunuza olan etkisi anlaşmalar ve iletişim konularında gerilim yaşayabileceğinize dikkat çekiyor. Sağlığınız için girişimlerde bulunabilirsiniz.


BAŞAK: (24 Ağustos-23 Eylül)
Oğlaktaki Ayın olumlu etkisi olumlu açısı sosyal yaşantınızda hareketlenme gözleyebileceğinizi belirtiyor.. Desteklenmeye ihtiyaç ve eğilim duyabilisiniz. Mesleki konularda yaratıcı fikirlerinizi uygulamaya koyabileceğiniz görülüyor.


TERAZİ: (24 Eylül-23 Ekim)
Güneşin Ayla çok rahat bir açı oluşturacağı bu gün sevdiklerinizden ve iş arkadaşlarınızdan maksimum yardım alabileceğiniz gözleniyor. Akrabalarınızla bir arada olmak sizi mutlu edebilir. İş yaşantınızda her türlü şartı bu gün olumlu yönlendirmeniz mümkün.


AKREP: (24 Ekim-22 Kasım)
Oğlaktaki ayın Güneşle rahat açısı bu gün eş ve ortağınızla kısa yolculuklar yapabileceğinize ve iyi bir iletişim kurabileceğinize dikkat çekiyor. İkili ilişkilerinize hareketlenme gözleyebileceğiniz aktif bir gündesiniz.. Sizi motive edecek anlaşmalar gündeme.


YAY: (23 Kasım-21 Aralık)
Parasal şartları değerlendirirken ayağınızı yere sağlam basacağınız bir gündesiniz. Harcamalarınızda zevklerinizi ön plana çıkartabilirsiniz fakat zaman zaman aşırıya kaçabilirsiniz. Görev bilinciniz otoriteler ve çalışma arkadaşlarınız tarafından takdir görebilir.


OĞLAK: (22 Aralık-20 Ocak)
Burcunuzdaki Ayın durumu hassas ve kendinize yönelik yapınızı gösteriyor.. Ailenizle ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Stresin sağlığınızı etkilememesi için olumlu düşünmeye yönelmek fiziksel ve ruh sağlığınızı pozitif etkileyecektir..


KOVA: (21 Ocak-19 Şubat)
İkili ilişkilerinizde gerilimler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Eşiniz yada ortağınızla fikir ayrılıklarına düşebileceğiniz görülüyor. Ailenizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.. Kendinizi aşk konusunda ifade etmekte zorlanmanız mümkün.


BALIK: (20 Şubat-20 Mart)
Oğlaktaki ayın burcunuzdaki Güneşle rahat açısının durumu yakın çevrenizden ve sevdiklerinizden bir çok konuda yardım görebileceğinizi açıklıyor. Zaman zaman iletişimden kaynaklanan sorunlar yaşayabilirsiniz. Maddi konularda rahat olabileceğiniz bir gün.


 << Geri dön Yazıcıya yolla Favorilere Ekle Ana Sayfa Yap

Copyright © 2002, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır