kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 15 Mayıs 2008, Perşembe
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC

Anamur'da 90 metrekare balkonlu, sofalı 67 daire

08.05.2008
Kökdil İnşaat tarafından Anamur'da inşa edilen Sofa Anamurium, 2010 yılında teslim edilecek. Projede daireler metrekaresi bin 750 YTL'den satılıyor..
Kökdil İnşaat tarafından Mersin Anamur'da inşa edilen Sofa Anamurium, iki blokta, sofalı 67 daireden oluşuyor. 2010 yılında teslim edilecek olan projede metrekare fiyatları, bin 750 YTL. Toplam 22 bin 800 metrekarelik alanda inşası süren Sofa Anamurium birbirinden farklı daireleri olan 17 ve 22 katlı iki bloktan meydana geliyor. Her bağımsız birimde 16 metrekarelik sofanın bulunduğu projede, bu sofalar balkona açılıyor. 205 metrekare ile 380 metrekare arasında değişen 11 farklı daire tipinin bulunduğu A Blok'ta konutlar, 3+1 ve 4+1 büyüklüklerde bulunuyor. Eşya ve yük asansörlerinin yanı sıra kapalı havuz, fitness center, sauna, çocuk oyun alanları ile bar ve kafenin de yer aldığı projede 91.5 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde balkonlar bulunuyor.

Her dairenin farklı ismi var
Her daireye farklı bir ismin verildiği Sofa Anamurium'un mimarisi, Balkar Mühendislik tarafından yapılıyor. A Blok'tan farklı dairelerin yer aldığı B Blok, 22 kattan oluşurken, kreş, sinema ve spor alanları gibi sosyal aktivite olanakları da bulunuyor. Her dairede biri mutfakta olmak üzere iki kilerin yer aldığı Sofa Anamurium'da banyoya bakan bir de küçük balkon mevcut. Dairelerin tüm odalarının aynı yöne baktığı projede, banyoda bile güneş alan bir pencere bulunuyor. Radye temeller üzerine inşa edilen projede orman ve deniz manzarasının yanı sıra Kıbrıs'ı görmek de mümkün. Şu ana kadar dairelerin 10'unun satışı için anlaşıldığı projede kapalı sosyal alanların toplamı 940 metrekare.