kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 5 Eylül 2007, Çarşamba
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
Kanal 1
ABC

'220 Volt'luk defile başkenti aydınlattı

AA
Modanın kalbi Ankara'da atıyor. Başkent Moda Günleri kapsamında önceki gece düzenlenen '220 Volt' adlı defile büyük beğeni topladı. Ünlü mankenlerin görev aldığı defilede,15 bayan giyim firmasının sonbahar-kış kreasyonları tanıtıldı..
Ankara Giyim Sanayicileri Derneği'nin (AGSD) öncülüğünde düzenlenen Başkent Moda Günleri'nin 14.'sü önceki gün, Sheraton Otel'de gerçekleştirildi. Gecede '220 Volt' adında bir defile düzenlendi ve Ankaralı 15 bayan giyim firması sonbahar-kış kreasyonlarının tanıtımını yaptı. Sergilenen kıyafetler arasında günlük ve abiye elbiselerin yanı sıra hamile kıyafetleri ve tesettür modasının son örnekleri de vardı.

ANKARA BİR NUMARA!
CHP Ankara Milletvekili Yılmaz Ateş ve ATO Başkanı Sinan Aygün'ün de katıldığı gecede manken Deniz Pulaş ve koreograf Yasin Soy'a yıllardır Başkent Moda Günleri'ne verdikleri desteklerden dolayı onur ödülü verildi. Gecenin ev sahipliğini üstlenen AGSD Başkanı Canip Karakuş duygularını şöyle dile getirdi: "Ankara bayan giyim konusunda Türkiye'de bir numara. 3 ay sonra buradaki firmaların ilkbahar-yaz kreasyonlarını tanıtacağız."
Haberin fotoğrafları