kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 20 Haziran 2008, Cuma
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
EURO 2008'de gruptakiilk 3 maçta da forma giyen TuncayŞanlı, bekleneninaltında bir performans sergiledi.

Sıra bende hocam

SÜLEYMAN GÜLTEKİN
EURO2008'de tutuk futbolu ile eleştirilen Tuncay Şanlı, teknik direktör Fatih Terim'e, "Hocam, Hırvatistan maçında patlama sırası bana geldi" sözü verdi..
Avrupa Futbol Şampiyonası öncesi Türk Milli Takımı'nın en büyük kozu olarak görülen ancak grupta oynanan 3 maçta da bekleneni veremeyen Tuncay Şanlı, hocası Fatih Terim'e 'patlama' sözü verdi. Futbol hayatını İngiltere'nin Middlesbrough takımında sürdüren Tuncay, basın toplantısında kendisi hakkında "Keşke takımımda Tuncay gibi 3-4 tane daha futbolcu olsa" diyen Terim'e teşükkür ederek, "Kamuoyu önünde hakkımda söylediklerin beni çok mutlu etti. Söz veriyorum, Hırvatistan maçında kendimi toparlayacağım. Şimdi benim sıram. Nihat'tan sonra patlama sırası bende. Kalitemi sahada göstereceğim" şeklinde söz verdi.

TURNUVA BENİM İÇİN YENİ BAŞLIYOR
Hırvatistan'ı yenerek yarı final kapısını açacaklarına inandığını söyleyen lejyoner oyuncunun, "Hırvatistan maçını kendi adıma başlangıç olarak görüyorum. Hedefim gol atıp galibiyette pay sahibi olmak. Güvenini boşa çıkarmamak için elimden geleni yapacağım. Bizim için asıl başarı gruptan çıkmak değil finale kadar yürümek hatta kupayı almaktır" dediği belirtildi.