kapat
12.03.2002
 SON DAKİKA
 EDİTÖR
 YAZARLAR
 HABER İNDEKS
banner
 EKONOMİ
 FİNANS
 MARKET
banner
 TÜRKİYE
 DÜNYA
 POLİTİKA
 SPOR
 GALOP
 MAGAZİN
 SAĞLIK
 KAMPUS
 HYDEPARK
 İNANÇ
 ANKETLER
 ŞAMDAN
 DİYET
 TATLILAR
 CİNSELLİK
 PAZAR SABAH
 KİTAP
 SİNEMA
 SANAT
 RENKLER
 GURME
 TARİH
 SUNNY
 HİGH-TECH
 YAT&TEKNE
 NET YORUM
 NET GÜNDEM
 MELODİ
 ASTROLOJİ
 SARI SAYFA
 METEO
 TRAFİK
 ŞANS&OYUN
 ACİL TEL
 KÜNYE
 WEB REKLAM
 ARŞİV
 

Daum'u yedirmem

"Hocamıza yapılan eleştiriler haksız. Bu takımı 12 puan geriden lider yapan o değil mi? Bu kadar problemine karşın bunları yapıyorsa, demek ki Daum büyük teknik direktör "

"3 puan kaybettik"
Beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili, G.Saray yenilgisinin çok önemli olmadığını belirterek, "Sadece 3 puan kaybettik. Sezon başında şampiyonluk ve kupa sözü vermiştik. 12 puan gerideyken bile 'şampiyon olacağız' dedik. Şu andaki durumumuz sözlerimizi tuttuğumuzu gösteriyor. Ligde geçen haftaya kadar liderdik. İşte kupada da finalistiz. Biz yönetimiyle, taraftarıyla, futbolcusuyla bu yola baş koyduk. Dönüş yok. Bundan sonra puan kaybetme ihtimalimiz yok" dedi

"İftiharla geçeceğiz"
G.Saray yenilgisinin kendilerine ders olduğunu söyleyen Bilgili, "Biz de bu dersten gerekenleri çıkarıp, sınıfı iftiharla geçeceğiz. Daum'a yapılan eleştirilere aldırmıyoruz. Çünkü takımı 12 puan geriden buralara getiren, Daum'dan başkası değil ki... Bu kadar problem yaşamasına rağmen bunları yapabiliyorsa, demek ki Daum büyük teknik direktör. Onu kimseye yetirmem. Seçim konusunu ise düşünmüyorum. Yapacak başka işler var" diye konuştu.

Hayri ÜLGEN



<< Geri dön Yazıcıya yolla Favorilere Ekle Ana Sayfa Yap

Copyright © 2002, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır