kapat
12.03.2002
 SON DAKİKA
 EDİTÖR
 YAZARLAR
 HABER İNDEKS
banner
 EKONOMİ
 FİNANS
 MARKET
banner
 TÜRKİYE
 DÜNYA
 POLİTİKA
 SPOR
 GALOP
 MAGAZİN
 SAĞLIK
 KAMPUS
 HYDEPARK
 İNANÇ
 ANKETLER
 ŞAMDAN
 DİYET
 TATLILAR
 CİNSELLİK
 PAZAR SABAH
 KİTAP
 SİNEMA
 SANAT
 RENKLER
 GURME
 TARİH
 SUNNY
 HİGH-TECH
 YAT&TEKNE
 NET YORUM
 NET GÜNDEM
 MELODİ
 ASTROLOJİ
 SARI SAYFA
 METEO
 TRAFİK
 ŞANS&OYUN
 ACİL TEL
 KÜNYE
 WEB REKLAM
 ARŞİV
 

Radyoculuğa geri döndü

Serdar Ortaç yeni albümünü piyasaya çıkarmadan önce kendini şöhrete kavuşturan radyo DJ'liğine geri döndü. Genç popçu, dinleyiciden gelen beklentileri değerlendirerek yeni şarkılarına ve imajına yön verecek.

Daha önce uzun süre İstanbul FM'de program yaparak şöhreti yakalayan Ortaç, vefasını Radyo Klas'ta yapacağı programda gösterecek. Her Pazartesi akşamı canlı olarak yayınlanacak ve iki saat sürecek programda sanatçı, beste verdiği ünlü şarkıcıları ve podyum dünyasının ünlü mankenlerini ağırlayacak.

"RADYO BENİM İLK GÖZAĞRIM"
Serdar Ortaç Show (SOS) adını taşıyan programıyla ilgili olarak genç sanatçı "Beni şarkılarımdan önce dinleyicimle ilk olarak radyo buluşturmuştu. Radyo ilk gözağrım. Bir gün yeniden dönmeyi hep düşünüdüm. Nisan'da çıkacak yeni albüm öncesi boş zaman tam bu işe uygun düştü. Uzun süredir yoğun çalışma temposu yüzünden hayranlarımın düşünce ve beklentilerinden haberdar olamadım. Bu iş onların benden istekleri ve beğenileriyle ilgili iyi bir anket olacak" diye düşünüyor. Ortaç DJ'liğe döndüğü programda stüdyoda yer alacak orkestrasıyla daha önce albümlerine okumadığı şarkılarını söyleyecek, kendi stüdyosunda yaptığı ve hiçbir yerde yayınlanmamış mixleri yayınlayacak.<< Geri dön Yazıcıya yolla Favorilere Ekle Ana Sayfa Yap

Copyright © 2002, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır