kapat
Anasayfa
|
E-gazete
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
|
English
|
Kırmızı Alarm
  
10 Şubat 2009, Salı
Sabah
 
Haberler Spor Ekler Dosyalar Servisler Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Emlak Çocuk Yazarlar Çizerler
Magazin Sağlık Televizyon Yazarlar Kültür Sanat
 
24 Saat
24 Saat
Bülent Ersoy, şarkılarını Swarovski taşlarla kaplı mikrofonu ile söyledi.

İbo aracı oldu, Morgül ile Diva dargınlığı bitti

09.02.2009
İbrahim Tatlıses, sanat dünyasındaki bir dargınlığı canlı yayında sona erdirdi. Bülent Ersoy'dan "Sen beni kırmazsın" diye söz alan İbo, Yılmaz Morgül ile Diva'nın arasını düzeltti..
İbrahim Tatlıses'in atv'deki şovu önceki gece Bülent Ersoy'u ağırladı. Diva'nın özel koltuğu, swarovski taşlı kadehi, mikrofonu, iskemlesi ve sehpasıyla katıldığı stüdyoya Ersoy şerefine kırmızı halı serildi. Eski anıların paylaşılarak, eğlenceli dakikalar yaşanan programa; Ersoy'un mahkemeye verdiği Yılmaz Morgül ile barışması da renk kattı.İBRAHİM TATLISES'İN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BÜLENT ERSOY'UN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...


'Sen beni kırmazsın' dedi
Ersoy'un "İbrahim benim kadim dostumdur. Onun her dediğini yaparım" sözleri üzerine Tatlıses; "O zaman bu lafın üzerine beni kırmazsın. Senden bir ricada bulunuyorum. Senin hakaret davası açtığın bir çocuk var, onu affetmeni istiyorum" dedi. Bu konuşmaların ardından Yılmaz Morgül, canlı yayına katılıp ağlayarak Bülent Ersoy'un elini öptü. İkilinin yıllardır süren küslüğe son vermesi; İbrahim Tatlıses olmak üzere herkesin gözlerinin dolmasına sebep oldu. Yılmaz Morgül bir röportajında, "Ben onun adını lügatımdan sildim. O gitsin, sabah namazlarında mezarlıklarda gezmeye devam etsin. Herhalde dua etmek için dolaşmıyor" deyince; Bülent Ersoy 100 bin TL'lik tazminat davası açmıştı.
Haberin fotoğrafları