kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 30 Haziran 2008, Pazartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Sezen Aksu sahnede her zamanki gibi kendi tasarımı olan kostümler giydi.

Dışıma aldanmayın benim içim çöktü

Özlem AVCI-Mustafa DERYAHAN
Önceki gün Kuruçeşme Arena'da hayranlarının karşısına çıkıp son albümünden şarkılar seslendiren Aksu esprili itirafları ile de alkış aldı: Dışıma aldanmayın, içim çöktü. Gerçi benden sonra çıkanlar daha çok çöktü. Ben King Kong gibi buradayım..
Pop müziğin kraliçesi Sezen Aksu,' Deniz Yıldızı' adlı son albümünün şarkılarıyla İstanbul'daki ikinci konserini önceki akşam Kuruçeşme Turkcell Arena'da verdi. BKM'nin organizasyonuyla, iki gece üst üste sahneye çıkan Sezen Aksu, yeni şarkılarına ağırlık verdiği konserinde klasikleşen eski şarkılarını da unutmadı. Aksu'nun sohbeti ve esprili hikayeleri ile renklenen konser iki saat sürdü.

KYLIE BİR ŞEY YAPMIYOR
Şarkı aralarında izleyicisi ile sohbet eden Sezen Aksu, "Ben böyle bir şey görmedim. Artık korsancılar bile kan ağlıyor" dedi. Bugüne kadar birçok kişiye albüm yapan Sezen Aksu, "Türkiye'de başka sanatçı mı kalmadı! Albüm yapmak isteyen bana geliyor. Milletvekilleri bile yakında albüm yapacak. Babamdan da şüpheleniyorum" sözleriyle herkesi kahkahalara boğdu. Sahnede artık dekolte kıyafetler giyeceğini de söyleyen Aksu, "Kylie Minogue'u izledim. Kadın bir şey yapmıyor, dansçıların canı çıkıyor. Ama Madonna öyle değil. Kadın açıyor bacaklarını spora gelmiş gibi. Ben de şarkıcılıktan sıkıldım artık. Açacağım, herkes görsün. Destursuz salladım biraz galiba. Yağmasam da gürlüyorum" sözleriyle alkış alan Aksu, "Ama benim dışıma aldanmayın, içim çöktü. Gerçi benden sonra çıkanlar daha çok çöktü. Ben King Kong gibi buradayım" itirafında bulundu. Ünlü sanatçı dört bini aşkın kişinin dinlediği konserinde bir kez bis yaptı.
Haberin fotoğrafları