kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 13 Nisan 2008, Pazar
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
DERSİMİ ALDIM... Sevda Demirel eski hatalarından ders aldığını ve yeni albümünde soyadını kullanmak istemediğini söyledi.

Hayatıma yeni bir format attım

İlker GEZİCİ
Seksi pozları ve Hande Ataizi'ne 'Ne dedin sen?' deyip attığı tokatla hafızalarda yer eden Sevda Demirel: Geçmişi silmek istiyorum. Kendimle hesaplaşıyorum..
Sevda Demirel döndü! En son 2004'te bir albüm çıkaran Demirel yeni albümü 'Uyanma Vakti' ile müzik dünyasına kesin dönüş yaptığını söyledi. Bir radyo programına katılan Demirel çarpıcı açıklamalar yaptı: "Hayatıma yeni bir format attım. Geçmişimi silmek istiyorum. Gençlik aklımla yanlış işler yaptım. Çıplak pozlar verdim. Bunları silmek mümkün değil ama ben hayatımda temiz bir sayfa açtım. Yaptıklarım yanlıştı. Kendimle hesaplaşıyorum. Şimdi amacım, şöhret dünyasının kötü getirilerini özellikle genç kızlara anlatmak."

HANDE SİLDİRMEDİ
Dört yıldır Londra'da yaşayan Demirel, hatırlanacağı üzere yıllar önce Hande Ataizi ve Cem Davran'ın programına konuk olmuş, tartıştığı Ataizi'ne okkalı bir tokat atmıştı. Demirel bu tokatı da andı: "Program banttandı. Hande isteseydi o görüntüleri sildirebilirdi, demek ki yayınlanması onun da işine geldi."
Haberin fotoğrafları