kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 10 Mart 2008, Pazartesi
Son Dakika
ARAYIN
Google
Google Arama
atv
ABC
Günaydın 
ŞİRİN SEVER

Merak ediyorum...

* Yeni şarkılarının bir hafta boyunca tek radyoda çalması için anlaşma yapınca 9 radyo ambargo uygulamış Gülben Ergen'e. Her anını milim milim dokuyarak kariyerini oluşturan, her şeyi hesaplı kitaplı Gülben nasıl oldu da bu hatayı yaptı?

* Emel Acar'ın önceki gece düzenlediği defileyi, eşi Erdal Acar'la bir dönem aşk yaşayan Deniz Akkaya sunmuş. Fakat Emel Acar'ın adını bile telaffuz etmemiş, ikili gece boyunca birbirlerinin suratına bakmamış. Bu kadar nefret ediyorlarsa birbirlerinden, neden aynı gecede buluşuyorlar, reklam için mi? nÇağan Irmak son filmi Ulak'la ilgili o kadar çok tartışma çıktığı halde konuşmayı reddetti, hep saklandı. Nedendir bu gizemli yönetmen tavırları, yeni moda mı yoksa?

* SkyTürk'de program yapan Prof. Yalçın Küçük, masalara vurarak, el çırparak, elindeki küpürlerden öfkesini çıkararak öyle heyecanlı programlar yapıyordu ki resmen fenomendi. Programı sona erince Kanaltürk'e konuk oldu bir akşam ama masa camdı! Sinir oldu, "Masaya vuramıyorum ki!" diye dert yandı. Bu kadar renkli bir televizyon kişisini neden başka bir kanal keşfetmez ki?

* Bir vatandaş üzerinde İngilizce 'Şık pezevenk' yazan kazak almış, alaya alınınca tişörtü değiştirmek istemiş. Mağaza 'hayır' deyince mahkemeye vermiş. Hem suçlu hem güçlü! Üzerinde anlamadığın şeyler yazan kazağı niye alırsın? Giyilmiş kazağı değiştirmiyorlar diye niye başkasını suçlarsın? Dava sonucunu dört gözle bekliyorum...