kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 12 Nisan 2007, Perşembe
Son Dakika
arama
atv
Kanal 1
ABC
Aldığımız eşyaları iade edeceğim!
Başak ÇOKAN
18 Mayıs'ta evlenmeleri beklenirken yollarını ayıran Sezin Erbil ve Alişan barışmayı düşünmüyor. Üzüntüsünü çalışarak unutmaya çalışan Alişan, nikah günü sahnede sevenleriyle birlikte olacak!..
Beş yıllık birlikteliklerini iki ay önce nişanlanarak resmileştiren Alişan ve Sezin Erbil, 18 Mayıs'ta dünyaevine girmeyi planlıyorlardı. Ancak çift geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde yollarını ayırmıştı. Ayrılığın ardından Alişan kendini işlerine verdi. Dizi ve konser çalışmalarıyla yaşadığı üzüntüyü hafifletmeye çalışan Alişan, nikah günleri olan 18 Mayıs'ta da sahneye çıkacak. Alişan nikah gününe iş almasının sebebini ise şöyle açıkladı: "Tek başıma nikah günümün üzüntüsünü üzerimden atamam. Sahnede sevenlerimle birlikte olacağım. Eğer işlerim olmasaydı bu kadar güçlü olmazdım. Ayrılığın üzerinden bir hafta geçti. Kendimi toparlamaya çalışıyorum..."

Barışma yok!
Sezin Erbil'le evlendiklerinde oturacakları evi boşaltmayı düşünmeyen Alişan, "Eşyaları aldığım yere iade edeceğim. Düğünün olacağı mekanı arayıp organizasyonu iptal ettirdim" dedi. Tekrar barışmalarının söz konusu olmadığını belirten Alişan, "Büyük konuşmamayı zamanla öğrendim. Hayat ne getirir bilmiyorum. Ama şu an kararım kesin!" diye konuştu.
Haberin fotoğrafları