kapat
   
SABAH Gazetesi
 
    Yazarlar
    Günün İçinden
    Ekonomi
    Gündem
    Siyaset
    Dünya
    Spor
    Hava Durumu
    Sarı Sayfalar
    Ana Sayfa
    Dosyalar
    Arşiv
    Etkinlikler
  » Günaydın
    Televizyon
    Astroloji
    Magazin
    Sağlık
    Cumartesi
    Aktüel Pazar
    Otomobil
    Sinema
    Çizerler
Bizimcity
Sizinkiler
emedya.sabah.com.tr
Google
Google Arama
 
Ne kadar romantiksiniz?
Ne kadar romantiksiniz?
Değerlendirme

Ne kadar romantiksiniz?

Kadınların yüzde 70'i, ilişkilerindeki büyünün daha bir yıl dolmadan sönüp gittiğinden yakınıyor. Peki, siz ne kadar romantiksiniz ve partnerinizden ne kadar karşılık bekliyorsunuz? İngiliz Daily Mail gazetesinin yayınladığı bu testle 'romantiklik katsayınızı', yani RQ'nuzu ölçebilirsiniz.

Erkeklerin kadınlar kadar romantik olmadığını artık çocuklar bile biliyor... İnsanlık tarihinin başından beri 'avcı' olduklarından ve sadece hedefe odaklandıklarından, erkekler için kadını tekrar tekrar fethetmenin bir anlamı yok! Oysa ki bazı kadınlar neredeyse her gün, yeniden fethedilmek ister. Bazen bir buket çicekle, bazen de bir tek taşla yüzükle... Peki siz ne kadar romantiksiniz? Ve partnerinizden ne kadar romantizm bekliyorsunuz? İlişkilerinizde beklentilerinizin normalden yüksek olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, ilişki uzmanı Dr. Pam Spurr'un hazırladığı bu testi kaçırmayın!

1- Hiç yeterince şımartılmadığınız için birinden ayrıldınız mı? a. Aklımdan geçirmiştim. b. Evet, elbette! c. Hayır, bir ilişkiyi bitirme nedeni değildir bu.

2- Size bir buket çiçek yolladığında ne düşünürsünüz? a. Eh, zamanı gelmişti. b. Sadece bir buket mi? c. Ne gereği vardı ki? 3- Kendinizi aşağıdakilerin hangisiyle özdeşleştirirsiniz? a. Jennifer Aniston b. Jennifer Lopez c. Bridget Jones

4- Aşağıdakilerin hangisini kutlamak isterdiniz? a. İlk buluşma tarihimiz, evlilik yıldönümümüz ve doğum günlerimiz b. Birbirimizi ilk gördüğümüz gün, ilk buluşmamız, ilk öpüşmemiz.. c. Evlilik yıldönümümüz ve doğum günlerimiz.

5- Arkadaşlarınızla birlikteyken sevgilinizin... a. Size saygılı davranmasını istersiniz. b. Size ilgi gösterip herkesin ortasında size kur yapmasını istersiniz. c. Varlığınızın farkında olması yeterlidir.

6- Sizce hangisi ideal bir buluşma? a. Sürpriz yaparak, güzel bir restoranda yer ayırtması. b. Sürpriz yaparak, Venedik'te bir hafta sonu tatili için yer ayırtması. c. Birlikte bir filme gitmek ve patlamış mısır yemek.

7- Bir erkekle ilk buluşmalarınızda en çok neye dikkat edersiniz? a. İlk telefon erkekten gelmeli. Ama sonra siz de aramaya başlayabilirsiniz. b. Her çabayı erkek göstermeli. c. Telefonlarınıza yanıt vermesi yeterli olur.

8- Size iç gıcıklayıcı bir iç çamaşır aldığında ne yaparsınız? a. Özel bir günde giymek için saklarım. b. Köpüklü bir banyo yapar, üstüme litrelerce parfüm döker ve iç çamaşırı hemen giyerim. c. Ya giydiğimde bir yerine bir şey olursa?

9- Bir buluşmanızı son dakikada iptal etti. Ne yaparsınız? a. 'Evli evine, köylü köyüne' diyerek bir kız arkadaşınızla birlikte dışarı çıkarsınız. b. Şişeler dolusu gözyaşı döküp, kendinizi 'yalnız' hissetmemek için duygusal bir film izlemeye başlarsınız. c. Durumu normal karşılar ve bitirmeyi planladığınız kitabı okumaya devam edersiniz.

10- Ailesiyle tanışma zamanınızın geldiğini söyledi. Ne düşünürsünüz? a. Onlardan hoşlanacak mıyım, çok merak ediyorum. b. Yaşasın! Yakında evleniyorum. c. Acaba benden hoşlanırlar mı?
DİĞER GÜNAYDIN HABERLERİ
 Cinsellikten bıktım Aseksüelim
 Hem sahte hem çıplak!
 Cannes'lı 'Yol'un gerçek hikayesi
 Bal gibi de seviyor!
 Antepli kadını oynamak için Antepli hocadan ders almış
 Çırağan'da piyanolu beş çayı sefası
GÜLSE BİRSEL
Dakikada 24 kare
Sinema hakkında duyduğum en ilginç, en...
AYŞE TÜTER
Pilav tacı
Pirinci tuzlu kaynar suda en az bir saat...
İlaçlar yetersiz kalırsa saç nakli sorunu kökünden çözüyor
İlaçlar yetersiz kalırsa saç nakli sorunu kökünden çözüyor
Yeterince balık, et ve yumurta tüketmeyenler, stres altında...
Miras emin ellerde
Miras emin ellerde
Rahmetli halası Sevgi Gönül'den miras kalan Sadberk Hanım Müzesi'nin...
Londra'da Musti coşkusu
Londra'da Musti coşkusu
Mustafa Sandal dünyayı gezmeye devam ediyor. Almanya ve Avusturya'nın...
 
    Günün İçinden | Yazarlar | Ekonomi | Gündem | Siyaset | Dünya | Televizyon | Hava Durumu
Spor | Günaydın | Kapak Güzeli | Astroloji | Magazin | Sağlık | Bizim City | Çizerler
Cumartesi | Aktüel Pazar | Sarı Sayfalar | Otomobil | Dosyalar
   
    Copyright © 2003, 2004 - Tüm hakları saklıdır.
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.