kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 6 Mayıs 2007, Pazar
Son Dakika
ARAYIN
atv
Kanal 1
ABC

Ustalarla oynayacak

Mahsun Kırmızıgül, ilk sinema filmi 'Beyaz Melek'te; Gazanfer Özcan, Nejat Uygur, Erol Günaydın, Müşfik ve Yıldız Kenter gibi ustalarla kamera karşısına geçecek..
İlk filminde dev bir kadroyla
Ve Mahsun Kırmızıgül beyazperdeyle tanışıyor! Birçok teklif almasına rağmen bugüne kadar hiçbir sinema filminde oynamayan sanatçı, müthiş bir projeyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Boyut Film'in projesi olan 'Beyaz Melek' adlı filmde Kırmızıgül; Gazanfer Özcan, Nejat Uygur, Erol Günaydın, Müşfik Kenter ve Yıldız Kenter gibi dev isimlerle kamera karşısına geçecek.

Saçlarını da kestirecek
Filmin senaryosunu devlet sırrı gibi gizleyen Kırmızıgül, sadece bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu söyledi. Bu yıl içinde dört film için teklif aldığını ama hiçbirini kabul etmediğini belirten sanatçı, rolü için saçlarını kestireceğini açıkladı. 12 Haziran'da başlayacak olan filmin çekimleri İstanbul, Adapazarı ve Tuz Gölü'nde gerçekleştirilecek ve yedi hafta sürecek.

Hayaline kavuşuyor
Albümleri yüzbinler satan, TV dizileri reyting rekorları kıran Kırmızıgül sonunda hayaline kavuşuyor; 'Beyaz Melek'le ilk kez bir sinema filminde rol almaya hazırlanıyor.
Haberin fotoğrafları