kapat
   
SABAH Gazetesi
 
Bizimcity
Sizinkiler
emedya.sabah.com.tr
Google
Google Arama
 
Kara kedi muamelesi görebilirim!
Kara kedi muamelesi görebilirim!
Romantik komedi için aranan adam gibiyim
Pınar'a çok yüklenildi!

Kara kedi muamelesi görebilirim!

'Aşk Oyunu'nun yeni jönü Tardu Flordun, Keremcem'in genç kız hayranlarından çekiniyor: Kızlar bana kara kedi muamelesi yapabilir. Ama yeni bölümleri izlediklerinde eskisinden daha iyi olduğunu görecekler.

Geçen sezon atv'de fırtınalar estiren 'Aşk Oyunu'nun başrol oyuncularından Yasemin Ergene'nin yeni partneri artık Tardu Flordun...Geçen hafta çarşamba akşamı ilk bölümü atv'de yayınlanan dizinin eskisinden renkli bir hale geleceğini söyleyen yakışıklı oyuncu, "Bu diziye yeni bir iş gözüyle bakıyorum. Benimle birlikte 'Aşk Oyunu Versiyon 2' başlayacak" diyor. Cezaevinden yeni çıkan Flordun, başına gelenleri de GÜNAYDIN okurları için anlattı...

* 'Aşk Oyunu'nun yeni sezondaki kadrosunda yerinizi aldınız. Nasıl bir karakteri canlandırıyorsunuz? Sanıyorum diziyi yeni sezonda romantik komedi tarzına dönüştürmeye çalıştıracaklar. Tamamıyla bu formatta olmayacak belki ama arada öyle bir renk olması gerekiyor. Ya da öyle bir rengin olması gerektiğine inandı senaristler. Ben diziye Mert adlı varlıklı bir avukat olarak katıldım. Mert'in amcasının hukuk bürosu var. Orada büyük bir hukuk bürosunun göz bebeği, prensi gibi... El bebek, gül bebek yetişmiş bir karakter. Kendinde var etmek istediği her şeye sahip olmak için 'her yol mübah' diye yola çıkan bir adam. Çok çapkın. Aslında daha önce oynadığım dizilerdeki karakterlere benzeyen bir karakter. Bir gün karşısında Ekin'i görüyor, çok hoşlanıyor. En yakın arkadaşı ile Ekin'e sahip olacağı üzerine iddiaya giriyor. İlişki böyle bir iddia ile başlıyor. İlk bölümde işler tahmin edildiği gibi karışacak ve bu iddia ile başlayan ilişki belki zamanla tutkulu bir aşka dönüşecek.

KEMİKLEŞMİŞ BİR KİTLEM VAR

* İzleyici bundan sonraki bölümlerde sizi nasıl karşılar? Herkes Keremcem'den boşalan boşluğu doldurup doldurmayacağınız üzerine konuşuyor...
Ben oyuncuyum, Keremcem şarkıcı. O yüzden böyle bir kıyaslamaya gidilmemeli. O diziden ayrılıktan sonra ben aynı rolü, aynı karakteri devam ettirmeyeceğim. Keremcem'in oynadığı rol ve dolayısıyla ailesini oynayan ekibin rolleri bitmiş durumda. Benimle birlikte benim ailem, benim çevrem yaratıldı. Yani başka bir karakter olarak girdim diziye...

* Dizinin yeni bölümlerinin eski ilgiyi toplayamayacağı yazılıp çizildi. Siz ne düşünüyorsunuz? Keremcem'in gerçekten büyük bir hayran kitlesi var. Ve hayran kitlesinin çoğunu, 13-14 yaş grubundakiler oluşturuyor. Onlar 'Keremcem gitti. Nereden geldi bu herif?' diye tepki gösterebilir; bana 'kara kedi' muamelesi yapabilirler. 6-7 yıldır toplam 3-4 iş yaptım. Daha az; ama sanıyorum ki daha kemikleşmiş bir kitlem var. Yaş ortalaması daha yüksek bir kitle. Dizinin anlaşmasını yaparken yapımcıyla konuştuk, kaygılarımı anlattım. İlk bölümlerde reyting belki düşebilir. Ama özellikle genç kızlar diziyi birkaç bölüm izledikten sonra eskisinden daha iyi bir formatta ilerlediğini görecek.

AŞK OYUNU VERSİYON 2

* Diziyle ilgili 'konu tükendi' diye eleştiriler yapıldı geçen sezon. Sizin diziye katılmanızla birlikte 'Aşk Oyunu' farklı bir boyut kazandı mı?
Öyle tabii. Buna 'Aşk Oyunu Versiyon 2' dersek daha doğru olur. Yeni bir iş gözüyle bakıyorum. Ekip de öyle görüyor. Hani 44 bölüm bitmiş, 45'inci bölümden başlıyor gibi değil. Senaryo konusuna gelince; zaten 44 bölüm yeteri kadar uzun. Genel olarak ülkemizde birçok dizide senaryo problemleri yaşanıyor. Tıkandığı zaman aynı şey dönüp duruyor, o zaman da fabrikasyon üretime geçiliyor. Bunu kıracak ve yeni bir enerjiyle bir süre daha devam edecek. Dizinin yeni formatının izleyicinin hoşuna gideceğini ve izleyen yaş ortalamasının yükseleceğini düşünüyorum.

* Cezaevi hikayenizi sizin ağzınızdan dinleyebilir miyiz? Çünkü çıktınız ve arkasından hemen diziye başladınız... O işin aslını anlatayım. Gani Müjde'nin yazdığı 'Davetsiz Misafir'de oynadım en son... Bir programda 'Tardu hapse gireceği için diziyi bitiriyoruz' dendi. Bir buçuk sene yatacak dendi. Sanki 50 ayrı suç işlemişim gibi halkın kafasında soru işareti oluşturuldu. Öyle bir şey yok gerçekte. Dört buçuk sene önce yaşanmış bir olay. Farklı şeyler yazıldı hakkımda, 'sevgilisini bıçakladı' diye. Böyle bir şey yok. 'Davetsiz Misafir', Gani Müjde'nin söylediği gibi ben cezaevine gireceğim için bitirilmedi. Dizinin üzerinden 1 yıl geçti, ben geçen ay sadece 27 gün içerdeydim. Reytingleri gayet iyi giden bir dizi 27 bölüm sonra neden bitirildi diye sorarsanız, Gülben Ergen'in 'Gönül' adlı dizisi için bizim senaryoyu boşladılar. Ondan çok umutluydular. Hani Gülben Ergen bir stardır, bir isimdir ya! Çok büyük reyting alacağını düşündüler ama altı bölüm sonra bitti.

MUSTAFA KIZIL MAGAZİN

DİĞER GÜNAYDIN HABERLERİ
 Dünyanın en önemli festivallerinden olacak
 Adeka 50. yılını Sertab'la kutladı
 Hakkımda karalama kampanyası başlattılar
 Erkek hayranı sahneye fırladı
 Reina'da rüzgar sıcak esiyor
 Kara kedi muamelesi görebilirim!
 Taylife, fuarda detoksu tanıttı
 Büyük beden kadınlar da modaya uymak istiyor...
 2007 yazından notlar
 Babalık hakkım haram olsun, insan değilmiş!
 Hülya'dan iki yıl önce Hande'nin aşkıymış!
 800 bin YTL'yi gözden çıkardı
 Önce değnekçileri bitirin sonra vergi peşine düşün
 Pera Müzesi'ne yeni bir sergi geliyor!
 Katie'nin ailesi isyan bayrağını açtı!
 Ufukta evlilik var
 "Beni kral gibi gömün"
 Savaş başlıyor
 Sağlığı giderek düzeliyor
 Yıldızlar kadrosu bir arada
AYŞE ÖZYILMAZEL
Portakal'ın açılışında mıyız...
Şapkasının altına...
ÖZAY ŞENDİR
Spermsel bir çelişki...
Bedri Baykam ergenlik yıllarında...
AYŞE TÜTER
Keyifle okuyun, zevkle pişirin, afiyetle yiyin
Patlıcan...
En iyi karaciğer ilacı günde 2 elma!
En iyi karaciğer ilacı günde 2 elma!
Vitaminlerle birlikte grip ilacı ve antibiyotik almanın ölümcül bir...
Bahanelere son egzersize devam
Bahanelere son egzersize devam
Sporun hayatın her döneminde ihmal edilmeden yapılması gerektiğini...
Yeni bir aşk mı?
Yeni bir aşk mı?
Amerikalı Suzanna Morphy ile yaşadığı ilişkinin çok ciddi...
Müstakbel gelin mutfağa girmiş!
Müstakbel gelin mutfağa girmiş!
Gece hayatının hızlılarından 50 yaşındaki Alinur Velidedeoğlu ile 27...
 
    Günün İçinden | Yazarlar | Ekonomi | Gündem | Siyaset | Dünya | Televizyon | Hava Durumu
Spor | Günaydın | Kapak Güzeli | Astroloji | Magazin | Sağlık | Bizim City | Çizerler
Cumartesi | Aktüel Pazar | Sarı Sayfalar | Otomobil | Dosyalar
   
    Copyright © 2003, 2004 - Tüm hakları saklıdır.
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.