kapat
   
SABAH Gazetesi
 
    Son Dakika
    Yazarlar
    Günün İçinden
    Ekonomi
    Gündem
    Siyaset
    Dünya
    Spor
    Hava Durumu
    Sarı Sayfalar
    Ana Sayfa
    Dosyalar
    Teknoloji
    Arşiv
    Etkinlikler
  » Günaydın
    Televizyon
    Astroloji
    Magazin
    Sağlık
    Cumartesi
    Aktüel Pazar
    Otomobil
    İşte İnsan
    Sinema
    Turizm Rehberi
    Çizerler
Bizimcity
Sizinkiler
emedya.sabah.com.tr
Google
Google Arama
 
Emrah'tan severek ayrıldım
Emrah'tan severek ayrıldım
Ayrılmak zordu
Üzülsün istemem

Emrah'tan severek ayrıldım

Emrah'tan severek ayrıldığını haftalık magazin gazetesi Fısıltı'ya anlatan ünlü manken Asuman Krause, eski sevgilisi Yaşar İpek'le arasındaki sorunları da açıkladı.

Ünlü manken Asuman Krause, haftalık magazin gazetesi Fısıltı'nın son sayısına tüm sırlarını anlattı. Emrah'la yaşadığı ilişkiyi, onu çok sevmesine rağmen bitirdiğini söyleyen Krause, "Emrah'ın pişmanlığımı duyup üzülmesini istemem" diyor. Yaşar İpek tarafından sokak ortasında tartaklandığını söyleyen Krause, "Bende ona vurdum ve rahatladım. Aşk da sevgi de bitti" diyor.

* Yaşım ilerledikçe şiddete eğilimimi dizginledim. Özel ilişkilerimi kastediyorum. Eskiden kafam çok atınca dayanamayıp kırıp döküyordum. Şimdi ise içimden şarkı söylüyorum. Sonra hıncımı alamadığım için odaya kapanıp ağlıyorum.

* Sevgililerimle aramda bir şey olduğu zaman olayı karşımdaki 3 yaşındaymış gibi basite indirgeyerek anlatıyorum. Anlamıyor. Aptal insana tahammülüm yok. Ben çok zekiyim demek istemiyorum ama onların kafası bana göre biraz daha az çalışıyor. Kafasız oldukları için de fazla yapacak bir şey yok.

BENİ TARTAKLADI

*
Yaşar İpek'le bir dönem birlikte olduk. Bazıları sonradan görmedir. Armani giyer, çok yakışıklıdır. Ama bazı şeyleri sonradan yaşadığı için cahil kalmıştır. Bunlar problem oluyor. Sevince katlanıyorsun ama bir yere kadar.

* Mantığımla sevgimi yendim. Birbirimizi seviyorduk. Ama yaşadıklarımız ikimize de zarar vermeye başlamıştı.

* İlişkiler hep iyi gitmez. Annenle bile kavga edersin. Ancak sevgilin kabalaşıyor ve canavara dönüşüyor. Sokakta o kişinin beni tartakladığı doğru. Ama beni yerlerde sürüklemedi.

* Kendimi kaybettim. Ben de ona tokat attım. Evleneceğin insanı seçerken çocukluk resmine bakacaksın. Ailesiyle çektirdiği resimler her şeyi ele verir. Kültürü, yetişme tarzı hemen anlaşılır. Bunu hiçbir zaman yapmadım.

* Normalde küfür etmem. Ama üzüm üzüme baka baka kararır. Bazen ağzımdan çıktığı oluyordu. Kendime şaşırıyordum. Sonunda aşk ve sevgi bitti. Ayrılmak istedim ama karşımdaki anlamadı. Bir ilişkiye konuşarak başlanır, aynı şekilde de bitirilir.

* Kaybetme korkusunu kabullenemedi. Onun gibisini bulamam korkusu galiba. Durum çirkinleşmeye başlayınca "Nasıl bu adamla beraber oldum" diye düşündüm.

* Ben ölümden korkmuyorum. "Beni sevdiğini söyleyen bir insan bana nasıl zarar verebilir" diye düşünüyorum. Bunun cevabı hayır olmamalı. "Son bir çırpınışla bir şey yapabilir mi?" diye aklıma geliyor. Bir anlamda "Bak seni öldürecek kadar çok seviyorum" demek istiyor. Lastiğimi bıçaklayıp kestiği doğru. Savcılığa şikayette bulundum. "Reklam yapıyor" denmesinden korktum ama bu benim vatandaşlık görevim. Adalet yerini bulsun.

* Emrah, Stelyo Pipis ve Yaşar İpek benimle evlenmek istedi. Yalnızlığımı paylaşmak için hayatıma sevgili soktum. Para için değil. Gülelim, eğlenelim istedim. İşin içine başka şeyler girerse üç kağıtçılık olur.

ÇOK ÖDÜN VERDİM

*
Her kavganın sonunda bir daha aynı hatayı yapmayacağız diye ayrılıyorduk. Barıştıktan sonra bir şey oluyor kavga ediyorduk. O eski defterleri açıyordu. Kişiliğimden çok ödün vermeye başladım. Onu aldatmayacağımdan emindi. Ama sıcakkanlı olmamdan çekiniyordu. "Ben yokken şurada gözükmesen" gibi şeyler söyledi.
DİĞER GÜNAYDIN HABERLERİ
 Bizim yıldızlardan borç miras kalıyor
 Lucca...
 Salma Hayek Fatih Akın'ı istiyor
 Herkes bu yoğun tempoyu kaldıramaz
 Ankaralı Namık starları geride bıraktı
 Filmim, sevgisizlik sevgisizlik üzerine bir tespit!
 Estetik cerrahi sınır tanımıyor
 Sizin için deli olsun!
 Markalar bu kez gıda ürünlerini giydiriyor
 Rakı şerefine çıkan kitaplar
 John O'Conor ilk kez İstanbul'da
 Vitrin Meleği
GÜLSE BİRSEL
Depresyon: Teşhis ve tedavi!
Farkındaysanız tıbbi bir...
AYŞE TÜTER
Bademli tarhunlu çorba
On adet badem ayırın. Kalan...
'Kısık Ateşte 15 Dakika' mutfakta başladı
'Kısık Ateşte 15 Dakika' mutfakta başladı
Kadrosunda birçok ünlü oyuncunun yer aldığı 'Kısık Ateşte 15...
Azül için Almanya'ya mülteci kampı kuruyor
Azül için Almanya'ya mülteci kampı kuruyor
Ünlü yönetmen Reis Çelik, yeni çekeceği film için önümüzdeki günlerde...
 
    Günün İçinden | Yazarlar | Ekonomi | Gündem | Siyaset | Dünya | Televizyon | Hava Durumu
Spor | Günaydın | Kapak Güzeli | Astroloji | Magazin | Sağlık | Bizim City | Çizerler
Cumartesi | Aktüel Pazar | Sarı Sayfalar | Otomobil | Dosyalar
   
    Copyright © 2003, 2004 - Tüm hakları saklıdır.
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.