kapat
   
SABAH Gazetesi
 
    Yazarlar
    Günün İçinden
    Ekonomi
    Gündem
    Siyaset
    Dünya
    Spor
    Hava Durumu
    Sarı Sayfalar
    Ana Sayfa
    Dosyalar
    Arşiv
    Euro 2004
    Günaydın
    Televizyon
    Astroloji
    Magazin
  » Sağlık
    Cumartesi
    Aktüel Pazar
    Bilgi ve Yaşam
    Otomobil
    Sinema
    Çizerler
    Kampüs
Bizimcity
Sizinkiler
emedya.sabah.com.tr
Google
Google Arama
 
İncelmenin en kolay yolu; CACI

Birkaç seansla, hiç acı çekmeden, selülitlerinizden kurtulmak ve incelmek istiyorsanız, Aristo Healthy Face Estetik Merkezi sizi bekliyor

Yaz geldi çattı, ama siz hâlâ başınızın belası olan selülitlerinizden kurtulamadınız ya da karnınızdaki fazlalıklarınız hâlâ gözünüze çarpıyor... Egzersiz yapsanız bile artık geç kaldınız... Egzersizle incelmek için uzun süreye ihtiyaç var. Üzülmeyin, çaresiz değilsiniz... Sadece birkaç seansla tüm bu sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. İngiltere'nin güzellik dünyasına kazandırdığı bir makine olan CACI, vücudunuzdaki tüm fazlalıklardan kurtulmanızı sağlarken, dilerseniz yüz bölgesinde uygulandığında, sizi yıllar öncesine döndürüp gençleştiriyor. Etiler'de hizmet veren Aristo Healthy Face Estetik Merkezi dokuz yıl önce, Sema Arabacıoğlu tarafından kurulmuş. "Kolejden sonra dil eğitimi için Londra'ya gittim, 25 kilo aldım o süreç içerisinde. O dönemde Lady Diana'nın da kullandığı cihaz olan Caci'yi keşfettim. Bu, Londra Hastanesi'nde kullanılan bir cihaz" diyor Sema Arabacıoğlu. Arabacıoğlu, araştırmaları sonucunda cihazın Türkiye'ye henüz gelmediğini öğrenince, konuyla ilgili Londra'da iki yıl eğitim aldıktan sonra, cihazı Türkiye'ye getiriyor. Vücudu toparlamaya yarayan bu cihaz, kaslar üzerinde belirgin bir şekilde sıkılaşma ile beraber vücutta belli noktalarda törpülemeyi sağlıyor. Özellikle iç-dış bacak, karın-bel bölgesi, diz kapaklarındaki toparlanmalar ve sırt bölgesinde kullanılan CACI, cerrahi müdahale olmaksızın yüz bölgesinde kullanıldığında, cildi gererek gençleştiriyor.

BİR AYDA İNCECİK OLABİLİRSİNİZ
CACI, haftada üç kere olmak üzere toplam 15 seansta, beş hafta gibi kısa bir sürede bir - üç beden incelme sağlıyor. CACI, cilde elektro masaj yaparak etkisini gösteriyor. Şekil olarak pateni andıran CACI ile masaja başlamadan önce cilde ultrason jeli sürülüyor. CACI ile elektro masaj yapılırken, kaslar çalışıyor ve yağlar parçalanıyor. Masaj uygulanan kişi bir akım hissetmiyor, sadece masaj etkisini hissediyor. Eskiden felçli hastalar üzerinde uygulanan bu aletin hastaların kaslarına yaptığı fayda görülünce, patenti İngilizler tarafından alınmış ve güzellik dünyasında da kullanılmaya başlanmış. Yüzdeki kırışıklıkların açılmasında da çok faydalı olan CACI, birkaç seansta yüzde toparlanmaya yardımcı oluyor. Yan etkisi bulunmayan CACI ile acı çekmeden gençleşebiliyorsunuz. Özellikle yüz germe ameliyatlarından sonra, hastaların çoğu CACI ile ciltlerini bir nevi ütüleyerek, toparlıyorlar. Aynı işlem liposuction ameliyatlarından sonra da geçerli oluyor. Uygulamanın fiyatı bölge başına 15 seanstan 350 euro olarak belirlenmiş, ama fiyat genellikle kişinin vücut yapısı ve kilosuna göre değişiyor. CACI ile vücut şekillendirme ve toparlama, kadınların olduğu kadar erkeklerin de ilgisini çekiyor. Yeni Hayat Hastanesi'nin içinde açılan özel bölümde erkeklere yönelik uygulamalar yapılıyor.

ÜNLÜLER MÜDAVİMİ
Aristo Healthy Face Estetik Merkezi'nin birçok ünlü müdavimi de var; Türk sinemasının usta oyuncularından Hülya Koçyiğit, sosyete dünyasının ünlü ailelerinden Ender Mermerci ve kızı Tansa Mermerci, Şişli Belediye Başkanı'nın eşi Aylin Sarıgül, Yaprak Özdemiroğlu gibi... CACI ile birkaç seansta forma girmek istiyorsanız, Aristo Healthy Face Estetik Merkezi'ne ulaşmak için 0212 352 45 59- 351 86 50 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
DİĞER SAĞLIK HABERLERİ
 Botox Terlemeyi Önlüyor
 İncelmenin En Kolay Yolu; Cacı
 Suda Boğulanların Sadece Yarısı Yüzme Bilmiyor
 Böcek Sokmasından Korunmak İçin Ne Yapılmalı?
 Bayılana İlkyardım
 Boğaz Ağrılarına Ada Çayı
 Klasik Diyet Hataları
 Ev Kazalarına Karşı Tetikte Olun
 Trafik Canavarları Kol Geziyor, Herkes İlkyardımı Öğrenmeli
 Yaşam Kurtarmanın Altı Adımı
 Birilerinin Hayatı Size Bağlı Olabilir
 Erkeklerde Kısırlık Artıyor
 Kanserlerde, Erken Teşhis Çok Önemli...
 Tuvalet Eğitimi İçin Acele Etmeyin
"One Love" bugün başlıyor
Efes Pilsen'in düzenlediği "One Love Festival" bu akşam start alıyor.
Eğlence sadece bir
Eğlence sadece bir "tık" ötede
Üçüncü kuruluş yılında ilklere imza atmaya devam eden Urban...
Rafet yine gözde
Rafet yine gözde
Farklı sesi, kendine özgü yorumu ve şarkılarıyla dikkat çeken Rafet...
Ödüllere doymuyor
Ödüllere doymuyor
Yaşamını porno filmlerde oynayarak kazanırken, "Duvara Karşı"...
 
    Günün İçinden | Yazarlar | Ekonomi | Gündem | Siyaset | Dünya | Televizyon | Hava Durumu
Spor | Günaydın | Kapak Güzeli | Astroloji | Magazin | Sağlık | Bizim City | Çizerler
Cumartesi | Aktüel Pazar | Bilgi ve Yaşam | Sarı Sayfalar | Otomobil | Dosyalar
   
    Copyright © 2003, 2004 - Tüm hakları saklıdır.
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.