kapat
   
SABAH Gazetesi
 
    Yazarlar
    Günün İçinden
    Ekonomi
    Gündem
    Siyaset
    Dünya
    Spor
    Hava Durumu
    Ana Sayfa
    Günaydın
    Televizyon
    Astroloji
    Magazin
    Sağlık
  » Cumartesi
    Aktüel Pazar
    Yaşama Dair
    Sinema
    Hobi
Bizimcity
emedya.sabah.com.tr
Google
Google Arama
 
Kadınlara özel kuvvet macunu
Kadınlara özel kuvvet macunu
Doğanın armağanı afrodizyaklar
Cinsel gücü artıran formüller

Kadına özel macun

Artık yalnızca erkekler değil, kadınlar da aktarların yolunu aşındırıyor. Kadınlar için hazırlanan özel kuvvet macunları büyük ilgi görüyor. Aktarlar her derde deva olan bitkisel karışımlarla dolu.

Eskiden çeşitli ot ve baharat karışımlarıyla yapılan ilaçlar yeniden rağbet görmeye başladı. Özellikle de cinsel gücü artıranlara ilgi büyük. Üstelik yalnızca erkekler değil, artık kadınlar da cinsel gücü arttıran özel kuvvet macunu kullanıyor.

AFRODİZYAKLAR KAPIŞ KAPIŞ
* Hafsa ana Macunu; pekmez, hindistan cevizi, zencefil, havlucan, hardal, limon tuzu ve tarçın çiçeğinin karışımından yapılıyor.

* Doping Ballı Çerez; bal, arısütü, hindistan cevizi, turp tohumu, kayısı çekirdeği ve çörek otundan hazırlanıyor.

* Tarçın cinsel bölgede enerjiyi dengeliyor. Kabuk veya toz olarak kullanılıyor.

* Kişniş cinsel isteği artırıyor. Özellikle kadınlarda cinsel bölgede enerjiyi dengeliyor. Günde bir kahve kaşığı kullanmak yeterli.

* Zencefil iyi bir afrodizyak, balla alınıyor.


***

Kadınlara özel kuvvet macunu

Modern yaşamın getirdiği olumsuzluklar, cinsel isteğin azalmasına yol açıyor. Artık erkekler gibi kadınlar da sorunlarının çözümünü "kuvvet macunları"nda arıyor.
İnsanoğlu bitkilerin faydalarını asırlar sonra adeta yeniden keşfetti. Son yıllarda başta sağlık sorunları olmak üzere, bir çok alanda bitkilerin mucizevi özelliklerinden faydalanılıyor. Bitkilerden çok sık yararlanılan bir alan da cinsellik. Cinsel sorunlarda veya cinsel gücü arttırmada artık bitkilere daha sık başvuruluyor. Gerçi bizler özellikle cinsel gücü arttıran bitkilere yabancı değiliz. Osmanlı padişahlarının cinselliğe ve cinsel uyarıcı maddelere ne kadar önem verdikleri tarih kitaplarında bile yer alır. Padişahların bu amaçla hazırlattıkları "Padişah macunu", "Mesir macunu" gibi birçok karışımlar da günümüze kadar kullanılmış. Genellikle erkekler tarafından kullanılan cinsel gücü arttıran bitkiler, artık kadınlar tarafından da ilgi görüyor. Hatta aktarlar, kadınlar için "kuvvet macunları" bile hazırlamaya başladı.

KADIN MÜŞTERİLER ARTTI
Modern yaşamın getirdiği olumsuzlukların etkisiyle kadınlarda da cinsel istek azalmasının arttığı belirtiliyor. İşte bu yüzden olsa gerek kadınların da sık sık soluğu aktarlarda aldığı ve cinsel isteklerini arttıracak bitki veya karışımlarda çare aradığı gözlemleniyor. Mısır Çarşısı'nın en bilindik aktarlarından biri olan Tayfun Filiz, civan perçemi, zahter (dağ perçemi), biberiye, aslan pençesi, meyan kökü ve hayt ağacı tohumu ve ginseng bitkilerinin cinsel isteği ve gücü arttıran en etkili bitkiler olduğunu söylüyor.

Genellikle bu bitkilerin tozlarının balla karıştırılarak alındığını belirten Tayfun Bey, "Karışım oranı yüzde beş olmalı. Yani 100 gram bala, beş gram bu bitkilerden konarak hazırlanmalı ve öyle alınmalı" diyor. Aslında bu karışım işini bilmenize gerek yok. Çünkü Tayfun Filiz, bu karışımları hazırlayıp satıyor. Yarım kiloluk kavanozlarda hazırladığı afrodizyak karışımlarının fiyatları 15 milyondan başlayıp, 30 milyona kadar çıkıyor. Filiz, son iki yılda cinsel istek azalması sorunuyla gelen kadınlarda büyük artış olduğunu vurgulayarak şunları söylüyor, "Arap ülkelerinden tatil için gelen kadınlar en büyük alıcılar arasında. Türk kadınları ise daha çok eşlerine veya sevgililerine aldırtıyor."

Mısır Çarşısı'ndaki Hazer Baba adlı aktar, cinsel gücü arttırıcı bitki işini profesyonelliğe dökmüş. Hazer Baba, dört farklı karışım hazırlamış, hepsine ayrı ayrı isimler vermiş ve özel ambalajlarda satışa sunmuş. 30 civarında bitkinin karışımıyla hazırlanan ve Merkez Efendi, İbni Sina, Hafize Sultan ve Mesir Macunu adlarını taşıyan bu ürünler "kuvvet macunu" adıyla satılıyor. İçlerinden Hafize Sultan sadece kadınlara özel üretilmiş. 400 gramlık özel ambalajı içinde satılan bu kuvvet macunları 7 milyon milyon ile 10 milyon arasında satılıyor. Hazer Baba'nın sahibi kadın müşterilerinin son zamanlarda çok arttığını belirtiyor. Kadınların bu ürünleri almak için çoğu zaman dolaylı yollara başvurduklarını belirten dükkan sahibi "Halsizlikten şikayetçi olduklarını söyleyip, macun soruyorlar. Biz ne istediklerini bu sorulardan hemen anlıyoruz ve onlara kuvvet macunundan veriyoruz" diyor.

İstanbul Anadolu yakasının ünlü aktarlarından biri olan Işık Doğal Ürünler Terapi Merkezi'nin sahibi Işık Kırgız da en sorunlu kadınların bile üç hafta kür halinde kullanacakları bitkisel karışımlarla, cinsel sorunlarını giderebileceklerini iddia ediyor. Özellikle keçiboynuzu, çakşır kökü, tarçın, karanfil ve biberiyenin çok etkili olduğunu söylüyor. Bitkilerin cinsel istek üzerine etkileriyle yakından ilgilenen Doktor Ayavar Cem Keçe de özel hazırlanmış afrodizyaklar öneriyor. İşte bunlardan biri olan "Afrodizyak Masaj Yağı" ve Keçe'den tarifi: "Malzemeleri; 100 cc badem, avakado veya susam yağı ile her birinden 6 damla olmak üzere gül, lavanta, kişniş otu yağı ve yarım vanilya çubuğudur. Bütün malzemeler birbirine iyice karıştırılır. Bu karışımın içine vanilya çubuğu bütün olarak atılır. Karışım ışıktan uzak bir yerde 48 saat dinlendirilir. Vücuda masaj yaparak sürülen bu karışım ile kendinizi hoş heyecanlara bırakabilirsiniz.

DİĞER YAŞAMA DAİR HABERLERİ
 Ezginin Günlüğü hep bildiğiniz gibi
 Aşk hiçbir engel tanımıyor
 İçimizdeki güzelliği keşfetme zamanı
 Ninniler dijital, beşikler elektronik
 İnci küpeli kızın sırları
 Che sonunda posterlerden çıktı
    Cumartesi Yazarlar
    Güncel
  » Yaşama Dair
    Sinema
    Gurme
KENAN ONUK
Fazıl Say'ın Mozart yorumu
Mozart 35 yıllık kısacık...
AYŞEGÜL ALDİNÇ
Geçmiş bayramınız
Kutlu olsun olmasına ama benim için...
ŞAFAK KARAMAN
Çeksene elini
Bu işin artık çivisi çıktı... Önüne gelen...
REFİK DURBAŞ
Türkiye balıkları
Altmışlı yılların sonunda Yenikapı'da...
Geçtiğimiz yılın en iyi 20 filmi
Geçtiğimiz yılın en iyi 20 filmi
İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bıraktık. Her yıl olduğu gibi...
Bu film için bir yıl hazırlandım
Bu film için bir yıl hazırlandım
Bu hafta sonu vizyona giren "Son Samuray" filminin başrol oyuncusu...
Tepebaşı'nda farklı bir Lokanta
Bizde iyi yetişmiş bir aşçının yönettiği restoranlara oldukça ender...
Bu babaların sertifikası var
Babalar çocuklarıyla iletişim kurmakta her zaman anneler kadar başarılı...
Harbiye'de bir Alman
Türkiye'de gerçek Alman mutfağı özelliklerini taşıyan "Inge Restaurant"ı uzun...
 
    Ana Sayfa | Günün İçinden | Yazarlar | Ekonomi | Gündem | Siyaset | Dünya | Televizyon
Spor | Hava Durumu | Günaydın | Bizimcity | Sizinkiler | Kapak Güzeli | Astroloji | Magazin Sağlık | Cumartesi | Aktüel Pazar | Yaşama Dair | Sinema | Hobi
   
    Copyright © 2003, 2004 - Tüm hakları saklıdır.
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.