kapat
08.06.2001
Haber İndeksi
Yazarlar
Günün İçinden
Politika
Ekonomi

banner
Dünyadan
Spor

Limasollu

Magazin
Astroloji

Para Durumu
Hava Durumu

Bizim City
Sizinkiler

Sarı Sayfalar
İstanbul

Cumartesi Eki
Pazar Eki

Künye
E-Posta
Reklam
Arşiv

A T V

Win-Türkçe
ASCII

banner
 

Tarkan'ın şok fotoğrafları


Ünlü popçu Tarkan'ın plajda bir erkek arkadaşıyla çekilen çıplak fotoğrafları, dün akşam TV'de canlı yayında gösterildi
Pop müziğin ünlü sesi Tarkan'la ilgili dün bir televizyonda yayınlanan fotoğraflar ortalığı karıştırdı. ABD'de yaşayan Süleyman Şahin'in (32) Show TV'ye verdiği fotoğraflar uzun süre gündemde kalacağa benziyor. Televizyonda defalarca gösterilen fotoğraflarda Tarkan bir erkekle plajda ve havuzda beraber oldukça samimi bir şekilde görülüyor.

Şahin,Tarkan'a kızdığı için bu fotoğrafları televizyona verdiğini ve şantaj gibi bir niyetinin olmadığını ileri sürüyor. Tarkan'ın menajeri Uygar Ataş ise kendilerine santaj yapıldığını iddia etti. Süleyman Şahin magazin dünyasına bomba gibi düşen fotoğraflarla ilgili soruları şöyle yanıtladı:

PARA İSTEMEDİM
-Neden böyle bir şey yapmak istediniz?

-S.Ş: Hemşerim olduğundan böyle bir şey yaptığı için kızdım. Sadece halkın onun ne olduğunu duymasını, başkasına çamur atmanın ne olduğunu görmesini istiyorum.

-Para konusu geçti mi?

S.Ş: Ben para karşılığında bir şantaj şekline girmek istemiyorum. Para vermek istiyorlarsa hibe edilecek yerler var. Hiç para talep etmedim. Bu fotoğrafların televizyonlardan yayınlanacağını kendilerine söyledim.

-Sana niçin para vermek istiyorlar?

S.Ş: Konuyu kapatıp halkın duymaması için.

TARKAN ÇOK SİNİRLİ
Haberde daha sonra Süleyman Şahin ile Tarkan'ın menajeri arasında yapılan görüşmeye yer verildi. Bu görüşme de şöyle:

-Menajer: Yeniköy'de buluşalım. Orayı biliyorum. Cep telefonun yanında olacaksa ben ararım.

-S.Ş: Konuşma şeyimiz ne olacak.

-Menajer: Konuşuyoruz işte. Demek ki halledeceğiz.

-S.Ş: Miktar olarak ne kadar para vermeyi düşünüyorsunuz?

-Menajer: Ben bunları telefonda konuşmak istemiyorum.

-S.Ş: Tarkan ne gözle bakıyor?

-Menajer: Bir kere çok sinirli. Böyle bir şey yaşadığı için. Çok da fazla detaya girmek istemiyor. Biz de fazla bir şey söylemek istemiyoruz. Yarınki görüşmeden sonra ona söyleyeceğiz. Son kararı verecek olan ben, Süheyl ve o. Bugüne kadar hep uzaktan duyduk ve pek ilgilenmedik. Ama artık işin içine girmek zorundayız.

PLAJDA ÇIPLAK SOHBET!
Tarkan'ın Amerika'da bir kumsalda erkek arkadaşıyla çırıpçıplak güneşlenirken çekilen fotoğrafları magazin gündemine bomba gibi düştü. Fotoğrafları yalanlamayan Tarkan cephesi, "ABD'de depodan taşınırken çalınmış" dedi.

'Fotoğrafları çalmış'
Tarkan'ın menajeri Uygar Ataş, Süleyman Şahin'in bir şantajcı olduğunu öne sürdü. Ataş şu açıklamayı yaptı: Elindeki fotoğraflarla şantaj yapıp para isteyen Süleyman Şahin Amerika'da bir nakliye şirketinde şoför olarak çalışıyor. Tarkan New York'taki evini tadilat yaptırırken eşyalarını bir depoya koymuştu. Şahin bu fotoğrafları eşyalar depodan yeniden eve getirilirken çalmış.

Bizi aradığında Amerikalı menajerimiz Michael Lang ile konuştu ve fotoğraflar için 250 bin dolar istediğini söyledi. Bu konuşma bizim kayıtlarımızda var. Biz de para vermeyeceğimizi söyledik. Sonra yine aradı, 'Michael beni Amerika'da FBI'ya takip ettirdi' diyerek İstanbul'a geldiğini ve görüşmek istediğini söyledi. Hem hırsızlık yapıyor hem de şantaj. Kendisi ile buluştuk ama resimleri getirmemiş. Önce parayı istedi. Biz de parayı vermeyeceğimizi söyleyince televizyona çıktı."

Ataş, Tarkan'ın en çok olayın hırsızlık boyutundan rahatsızlık duyduğunu da sözlerine ekledi.

 
Yeni dış kaynağın doğru bir şekilde kullanılacağını düşünüyor musunuz?

Evet
Hayır

 

Copyright © 2001, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır