kapat

14.01.2000
Anasayfa
Son Dakika
Haber İndeksi
Yazarlar
Günün İçinden
Politika
Ekonomi
Dünyadan
Spor
S u p e r o n l i n e
Magazin
Atayatirim
Sofra
Bizim City
Sizinkiler
Para Durumu
Hava Durumu
İstanbul
İşte İnsan
Astroloji
Reklam
Sarı Sayfalar
Arşiv
Hazırlayanlar
Sabah Künye
E-Posta

1 N U M A R A
Z D N e t  Türkiye
A T V
M i c r o s o f t
Win-Turkce US-Ascii
© Copyright 2000
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Sosyete indirimi
Hazırgiyimde erken başlayan indirimlerden, üst gelir düzeyine hitap eden markalar da nasibini aldı. Fiyatlar yüzde 50 indi

Tüketİcİyİ erken indirimlere alıştıran ve sezon başlarını bu nedenle de durgun geçiren hazır giyimciler, bu yıl üst gelir düzeyi için de erken indirime gittiler. Alışveriş için yılbaşı ve bayrama umut bağlayan ve bayram sonrasında talebin durmasına hazırlıklı olan birçok mağaza, müşteriyi çekmek için, indirime erken başlayıp oranları da yüksek tuttu.

A grubu tüketiciye hitap edenler arasında Beymen, yılbaşı ve bayram canlılığını beklemeden yüzde 50'ye varan oranlarda indirime giren ilk mağaza oldu. Beymen ile hemen hemen aynı tarihlerde İtalyan Armani de yüzde 50 indirime girince mağazanın rafları kısa sürede boşaldı. Önceki gün yüzde 50 indirim yapan Gucci de dün çok yoğun bir alışveriş günü geçirdi. Koç Grubu'nun markası Edward's bugün yüzde 30 oranında indirime başlıyor. Edward's'da da bugün canlı bir gün yaşanması bekleniyor.

Yine A grubu tüketiciye hitap eden Vakko, indirimi kışın sonuna bırakanlardan. Vakko'nun indirimi şubat ayının ilk haftasında başlıyor. Vakko ve Vakkorama'larda indirim, her mağaza ve şehir için ayrı tarihlerde uygulanıyor. Bu yıl Nişantaşı'nda büyük bir mağaza açan Hugo Boss da ay sonunda indirime başlayacak olan markalardan biri.


Copyright © 2000, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır