kapat

14.01.2000
Anasayfa
Son Dakika
Haber İndeksi
Yazarlar
Günün İçinden
Politika
Ekonomi
Dünyadan
Spor
S u p e r o n l i n e
Magazin
atayatirim
Sofra
Bizim City
Sizinkiler
Para Durumu
Hava Durumu
İstanbul
İşte İnsan
Astroloji
Reklam
Sarı Sayfalar
Arşiv
Hazırlayanlar
Sabah Künye
E-Posta

1 N U M A R A
Z D N e t  T¸rkiye
A T V
M i c r o s o f t
Win-Turkce US-Ascii
© Copyright 2000
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
KOÇ: (21 Mart-20 Nisan) Bugün Ay'ın Merkür'le olan sert açısı kendinizle ilgili kararları alırken duygusal zorlanmalar yaşayabileceğinizi belirtiyor. Artılarınızı ve eksilerinizi göz önünde bulundurarak hareket etmek lehinize olacaktır. Maddi konularda insiyatif sahibisiniz.
BOĞA: (21 Nisan-20 Mayıs) İç dünyanızın zenginliği sayesinde dileklerinize ulaşabileceğiniz bir gündesiniz. Olumlu düşünceleriniz size her konuda yol gösterebilir. Aşk konusunda duygusal olduğu kadar zihinsel iletişime de önem verebileceğiniz görülüyor.
İKİZLER: (21 Mayıs-21 Haziran) Çevreniz, komşularınız ve kardeşlerinizle duygusal iletişiminizin artabileceği bugün, birçok ziyaretçi ağırlayabilir ve bundan mutluluk duyabilirsiniz. Eşiniz ve ortağınızla maddi konularda aynı yaklaşımlara sahip olmanız yatırımlarınızı destekliyor.
YENGEÇ: (22 Haziran-22 Temmuz) Bugün mesleki konularda kafanız oldukça meşgul olabilir ve çevrenizden duygusal destek bekleyebilirsiniz. Kendinizi gösterme arzunuzn yanlış anlaşılması mümkün. İşbirliğinde bulunduğunuz kimselerle sürtüşme yaşayabilirsiniz.
ASLAN: (23 Temmuz-23 Ağustos) Çevrenizle iyi iletişim kurabileceğiniz bugün, diplomatik yeteneklerinizden faydalanabileceğiniz görülüyor. Eğitim ve kültür amaçllı seyahatleri gündeminize alabilir, bu amaçla planlamalar yapabilirsiniz. Yabancılarla ilişkileriniz güçlenebilir.
BAŞAK: (24 Ağustos-23 Eylül) Bugün paylaşımlarınız konusunda duyarlı olmanız ve başkalarının kazançlarıyla ilgilenmeniz mümkün. Sigorta, vergi ve miras gibi konular gündeme gelebilir ve kaynaklarınızı yeniden gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz.
TERAZİ: (24 Eylül-23 Ekim) İkili ilişkilerinizin çok güçleneceği bugün, ortaklık konularından kazanç sağlayabilirsiniz. Bu durum size maddi olduğu kadar duygusal mutluluka verebilir. Kendinizden çok etrafınızı düşünme eğiliminde olabilirsiniz.
AKREP: (24 Ekim-22 Kasım) Günlük işlerinizde çevrenizin yardımından faydalanabileceğiniz bir gündesiniz. Çalışma arkadaşlarınızla duygusal iletişim içinde olmaya özen gösterebilirsiniz. Varolan sağlık sorunlarınıza bugün çare bulabileceğiniz görülüyor.
YAY: (23 Kasım-21 Aralık) Burcunuzdaki Venüs'ün Ay'la uyumlu açısı, kadın akrabalarınızdan ve arkadaşlarınızdan destek görebileceğiniz belirtiyor. Bugün aşk konusunda istediğiniz gelişmeleri yapabilir, çekiciliğinizle birçok kimseyi etkileyebilirsiniz.
OĞLAK: (22 Aralık-20 Ocak) İç huzurunuza çok önem vereceğiniz bugün ailenizle ilişkilerinizin gidişi sizi fazlasıyla etkileyebilir. Güvenliğinize olan düşkünlüğünüz sizi yaşadığınız yerle ilgili yenilikler yapmaya yönlendirebilir. Eviniz ve aileniz için masraf yapabilirsiniz.
KOVA: (21 Ocak-19 Şubat) Bugün zihinsel yetenekleriniz ve iletişimdeki başarınızla dikkat çekebilirsiniz. Yeni haberler, anlaşmalar ve kısa yolculuklar size aradığınız duygusal doyumu sağlayabilir. Fırsatları zamanında değerlendirmeye çalışın.
BALIK: (20 Şubat-20 Mart) Enerjinizin yüksek oluşu yüzünden acelecilğe eğimli olabileceğiniz bugün, beklenmedik koşullarla karşılaşabilirsiniz. Bilinçaltı motivasyonlarınızdan olumlu yararlanabilir ve bireysel düşünmenin yararını görebilirsiniz.


Copyright © 2000, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır