kapat
Üye OlÜye Girişi
Bugünkü SABAH Gazetesi
  |  Benim şehrim | 12 Mayıs 2007, Cumartesi
Son Dakika
ARAYIN
atv
Kanal 1
ABC
Başarılı bir arpist olan Aslı Tandoğan önümüzdeki günlerde enstrümantal albüm çıkaracağını söyledi: Huzur veren rahat dinlenebilecek parçalar olacak. Elektronik altyapı üzerine arp, gitar, perküsyon gibi enstrümanlar kullanacağız.

Kolay biriyle birlikte olmak istemem

Müzik ve oyunculuğu birlikte götüren Aslı Tandoğan: Ben ilişkide 'ne kadar farklıysak o kadar iyi' sloganını benimsiyorum. Zor olanı seviyorum..
Bugüne dek 'Kurşun Yarası', 'Aşka Sürgün' ve 'Dicle' adlı dizilerle adından söz ettiren Aslı Tandoğan; "Birlikte olacağım insandan musluk tamiri de beklerim ama asıl beklediğim şey; zayıf olduğum anlarda beni destekleyip, elimden tutmasıdır" dedi.

İmkansızı seviyorum
Oyunculuk ve ikili ilişkilere dair düşüncelerini Marie Claire dergisinden Damla Gökdel'e anlatan Aslı Tandoğan; 'ne kadar farklıysak o kadar iyi' sloganını benimsediğini söyledi.

* Benimle aynı şeylere gülen, aynı şeylere sevinen, aynı şeylerden nefret eden birisiyle ancak kısa vadeli ve eğlendirici bir ilişki yaşayabilirim. Kolay biriyle beraber olmak istemezdim. Ben zor ama imkansız olmayanı seviyorum.

* Dizi seyreden insanlar beni 'Kurşun Yarası'ndan bu yana tanıyorlar fakat medyatik bir insan değilim. 'Dicle' dizisine kadar insanların beni görüp tanıyabileceği bir durum oluşmamıştı.

* Popüler olmanın 'seviyesizlik' olarak algılanması; yetenekli oyunculara haksızlık yapılması anlamına geliyor benim için. Bir insan hem yetenekli, hem çok başarılı ve popüler olabilir.

* Bir sinema filminde oynamayı gerçekten çok arzu ediyorum ama bunun doğru projelerle olmasını bekliyorum. Laf olsun diye herhangi bir sinema filminde yer almak istemiyorum. Konuşulan projeler var ve bence beklediğime değecek.
Haberin fotoğrafları