kapat

22.02.2000
Anasayfa
Son Dakika
Haber İndeksi
Yazarlar
Günün İçinden
Politika
Ekonomi
Dünyadan
Spor
Magazin
microbanner
Sabah Künye
atayatirim
Sofra
Bizim City
Sizinkiler
Para Durumu
Hava Durumu
İstanbul
İşte İnsan
Astroloji
Reklam
Sarı Sayfalar
Arşiv
E-Posta

Turkport
1 N U M A R A
Z D N e t  T¸rkiye
A T V
M i c r o s o f t
Win-Turkce US-Ascii
© Copyright 2000
MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
KOÇ: (21 Mart-20 Nisan) Başak'taki Ay, bugün mesleki sorunların ve sağlık konularının ön planda olabileceğini belirtiyor. Zihinsel aktivitenizden rutin işlerinizi düzenleme konusunda faydalanabileceğiniz görülüyor. Ruhal gerginlik sizi hassaslaştırabilir.
BOĞA: (21 Nisan-20 Mayıs) Bugün sevgi konusunda arzu ettiğiniz gelişmeler gerçekleşebilir. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz konuların ilginizi çekebileceği görülüyor. Spekülasyona duyduğunuz ilgiyi dengede tutmak, zarar görmenizi engelleyecektir.
İKİZLER: (21 Mayıs-21 Haziran) Aile yaşantınız ve güvenliğiniz konusunda geçmişten kaynaklanan bazı problemler tekrar ortaya çıkabilir. Bunları tek başınıza çözümlemek isteyebilirsiniz. Özel yaşantınızn olumsuz etkilenmemesi için sorununuzu paylaşmalısınız.
YENGEÇ: (22 Haziran-22 Temmuz) Bugün eğitim konularında yenilik yapabilirsiniz. Yazılı ve sözlü iletişim, kısa seyahatler yoğun olabilir. Yakın çevreyle kuracağınız olumlu bağlantılar sonucu işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Ticari seyahatlerinizin ve bağlantılarınızın yoğunlaşabileceği görülüyor.
ASLAN: (23 Temmuz-23 Ağustos) Parasal konularda yenilikler yapabileceğiniz ve olumlu kararlar alabileceğiniz bir gün. Bazı akrabalarınız maddi konularda destek olabilir. Eşiniz ve ortağınızla kuracağınız olumlu iletişim, sorunlarınızı paylaşmanızı kolaylaştıracaktır.
BAŞAK: (24 Ağustos-23 Eylül) Burcunuzda bulunan Ay, birçok konuda girişim yapma isteğine neden oluyor. Kendinizi her bakımdan duyarlı ve heyecanlı hissedebilir, sevgi ve yaratıcılık gerektiren konularda yenilik yapma isteği duyabilirsiniz.
TERAZİ: (24 Eylül-23 Ekim) İç gerilimleriniz yüzünden sıkıntılı anlar geçirmeniz mümkün. Genel bir huzursuzluk duygusu yaşayabilir, sorunlarınızdan kaçma eğilimi gösterebilirsiniz. Sosyal yaşamınızda veya aşk konusunda sizi bu durumdan kurtaracak güzel gelişmeler olabilir.
AKREP: (24 Ekim-22 Kasım) Kendinizi organize çalışmalarda ve arkadaş çevrenizde rahat hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Liderlik yeteneğinizi ortaya koyarak çevrenizin takdirini kazanabilirsiniz. Aşk konusunda idealist fakat biraz fazla özgürlükçü bir tutumunuz olabilir.
YAY: (23 Kasım-21 Aralık) Bugün Başak burcunda bulunan Ay, kendinizi toplumda gösterme isteğinizin ağır basabileceğine işaret ediyor. Meslek yaşantınızda çalışkanlığınızla ve diplomasi yeteneğinizle dikkat çekebilirsiniz. Otoritelerle iyi ilişki kurabilir, kendinizi ispatlama fırsatı bulabilirsiniz.
OĞLAK: (22 Aralık-20 Ocak) Tatil planları yapmak için hevesli olabileceğiniz bir gündesiniz. Yabancı kültürlere duyduğunuz ilgi, bu konularla ilgili girişim yapma isteğine neden olabilir. Dini ve felsefi konulara kendinizi yakın hissedebileceğiniz görülüyor.
KOVA: (21 Ocak-19 Şubat) Duygusal yoğunluğunuzun yüksek olacağı bugün, alacak-verecekle ilgili konularda gerilim yaşayabilirsiniz. Ailenizin kaynaklarıyla ilgili ortak kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Hukuksal konularda olumlu gelişmeler gözlenebilir.
BALIK: (20 Şubat-20 Mart) Karşıt burcunuz Başak'ta bulunan Ay, ikili ilişkilerin sizin için vazgeçilmez olduğunu vurguluyor. Eşiniz ve ortağınızla birbirinize yakın olabilir ama alınganlık yüzünden anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Organize çalışmalar konusunda birbirinize destek olmanız mümkün.


Copyright © 2000, MERKEZ GAZETE DERGİ BASIM YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. - Tüm hakları saklıdır