Anasayfa
|
E-gazete
|
Sarı Sayfalar
|
Arşiv
|
Üye Ol
|
Üye Girişi
|
English
|
Kırmızı Alarm
  
30 Nisan 2009, Perşembe
Sabah
 
Haberler Spor Günaydın Dosyalar Servisler Multimedya Astroloji Kültür-Sanat İşte İnsan Emlak Çocuk Yazarlar Çizerler
Günaydın Cuma Cumartesi Pazar Emlak Buzz
 
24 Saat
24 Saat

"Benzeri olmayan" proje Bostancı'ya geliyor

Bülent YOLDAŞ / EKONOMİ
29.04.2009
Küçükçalık İnşaat, 'benzeri olmayan mükemmel örnek' anlamındaki Paragon Residence ile ilk konut projesine Bostancı'da start verdi..
Tekstil sektörünün önde gelen kuruluşlarından Küçükçalık Grubu'nun bünyesindeki Küçükçalık İnşaat, Bostancı'da 20 milyon dolarlık ilk konut projesine start verdi. İstanbul Anadolu Yakası'nın merkezi yerlerinden Bostancı'da yıllardır otopark ve Taç Spor tesisleri olarak kullanılan arazi üzerinde 18 ve 14 katlı iki kule yükseliyor. Konut olarak planlanan projenin adı, "Bir benzeri daha olmayan mükemmel örnek" anlamına gelen Paragon olarak belirlenmiş. Küçükçalık İnşaat Genel Müdürü Fatih Erdem, toplam yatırım değeri 20 milyon dolar olan Paragon Residence'ın 14 ve 18 katlı iki blokta 252'şer metrekarelik 62 lüks daireden ve iki ticari üniteden oluştuğunu belirtiyor.

20 milyon dolarlık yatırım
Erdem, henüz Paragon projesinin tanıtımını yapmadıklarını ancak yakın çevreden gelen satın alma taleplerine cevap vermeye çalıştıklarını belirtiyor. Paragon'da dairelerin metrekare fiyatlarının 3 bin 500 ile 4 bin dolar arasında değiştiğini de ifade ediyor. Küçükçalık Grubu'nun daha önce büyük ortağı olduğu Emintaş İnşaat ile Zeytinburnu'nda Olivium Alışveriş Merkezini, Sönmez Turizm Emlak AŞ ve Özipek İnşaat AŞ ortaklığıyla da Bursa Kent Meydanı Alışveriş Merkezi projelerini hayata geçirdiğini hatırlatan Erdem, Küçükçalık İnşaat'ın Paragon projesiyle ilk konut projesine imza attığını dile getiriyor.
Haberin fotoğrafları